ISO'ya da Rufus ile Windows 10 yapmak kolay mı?

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Kankalar ilk olarak ben Windows'u etkinleştirmedim kod almadım ve 8.1 kullanıyorum ve artık desteği bitiyor, Bende Windows 10'a geçeceğim ama bazıları sıkıntı olur gibi şeyler dedi o yüzden 1 tane 4 ya da 8 GB'lik USB alsam ISO'ya da Rufus ile kolayca yapabilir miyim? Pek anlamıyorum çünkü ve mouse klavye sorunu da bir daha olur mu bilemiyorum bazen hiç gelmiyor bilgisayarcı'ya götürmüştüm, Ve USB alacağım ama DVD gerekli mi? Kolaysa hemen yapmalıyım.

1 tane 8 GB USB yeterlidir 1 Windows kurulumu için. Ventoy kullanırsanız içerisine birden fazla ISO atabilirsiniz.

Kolaydır, yalnız birşeyi çok merak ettim, Windows 10 geçmek için format atmanın sıkıntı olan neyi varmış ve bazıları dediğiniz kimler?

Kolaydır, yalnız birşeyi çok merak ettim, Windows 10 geçmek için format atmanın sıkıntı olan neyi varmış ve bazıları dediğiniz kimler?
Belki de sistemi düşük ise böyle bir şey söylemiş olabilirler. @pizzamakolali sistemini belirtirse daha net yardımcı olunabilir. En azından sistem düşük ise boş yere format atmak zorunda kalmazsın.

Belki de sistemi düşük ise böyle bir şey söylemiş olabilirler. @pizzamakolali sistemini belirtirse daha net yardımcı olunabilir. En azından sistem düşük ise boş yere format atmak zorunda kalmazsın.

Yükseltme ile geçerim olmazsa USB ile uğraşmak istemiyorum ama USB ile olan daha iyi gibi.

Geri
Yukarı