ISO'ya Windows güncellemelerini otomatik olarak ekleme

enginbey8108

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sağ olsun güncel sistem paylaşımları yapıyorlar. Ben de genelde inidiriyorum fakat internetim yavaş olduğu için indirmeler çok zaman alıyor. Acaba elimizde bulunan güncel sistemlere yeni güncellemeler çıktığında sisteme inen güncelleme dosyalarını ekleyebilir miyiz? Güncel sistem yapan arkadaşların yaptığı gibi güncellemeyi dışarıdan indirme ile sisteme ekleme olayı sormuyorum. Benim istediğim Windows'un indirdiği güncelleme dosyası sisteme kurulmadan veya kurulduktan sonra güncel sistemin içerisine de eklensin. Bir de bunu otomatik olarak yaptırabilir miyiz? Her güncellemede tek tek uğraşmayıp sistem kendisi yapsa... Mesela zamanlanmış görev olarak bilgisayarı kullanmadığım vakit kendisi sistem imajına Windows'un indirdiği güncellemeleri eklesin. Çok mu şey istedim acaba?
Böyle istiyorum.

Ekran Görüntüsü (7).png

@OgnitorenKs ustam.
@OgnitorenKs ustam yazmadın.

Son düzenleme:
Çok ütopik şeyler istiyorsunuz. Güncel sistem hazırlayanlarda dışarıdan Dism ile güncelleştirmeleri dahil ediyor.
Ayrıca niye böyle bir şey istiyorsunuz. Bunu istemek için durmadan format atıyor olmanız gerekiyor. Dolar kuru böyle yüksek iken daha dikkatli davranmanızı tavsiye ediyorum.

@OgnitorenKs hani bir konudan bahsetmişdin sysprep imaj almayı öğretceğim diye hafta sonu rehber hazırlasan konuyla ilgili kendin dedin ama.
@OgnitorenKs ben güncelleme istiyorum resimdeki gibi kurulumdan sonra otomatik kurması için ben tek tuş seviyorum.
@OgnitorenKs ustam hiç cevap yazmıyorsun şu güncelleme işini nasıl çözsek.

Son düzenleme:
@OgnitorenKs hani bir konudan bahsetmişdin sysprep imaj almayı öğretceğim diye hafta sonu rehber hazırlasan konuyla ilgili kendin dedin ama.
@OgnitorenKs ben güncelleme istiyorum resimdeki gibi kurulumdan sonra otomatik kurması için ben tek tuş seviyorum.
Windows Update bu işi zaten otomatik yapıyor. Her format attığınızda Microsoft'un sitesinden güncel sürümü indirin ve kurun. İstediğiniz şeyi yapmak istiyorsanız yazılım öğrenmeye başlayın. Öğrenmiyorsanız yazılım şirketlerinden birine ücretini verin sizin için küçük bir yazılım hazırlasınlar.

@OgnitorenKs olabilir ama ben kendim yapmak istiyorum para veremem şimdi.
😭
Yardımcı olabileceğim bir konu olsa olurdum. İstediğin şeyi ben yapamam. Güncellemeleri yüklemenin yolunu konu açarak anlattım. Sorun yaşadığın noktayı anlamak için video kaydı atmanı istedim. Onu da yapmadın. Zamanında güncellemeleri otomatik yüklemen için dosyaları hazırlayıp attım, yine yapamadın. Paylaştığın kodları da kim hazırlamışsa adım adım anlatmış, ekstradan yazılacak veya yapılacak bir durum yok. Çözüm üretmeye çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı