İsrail roketleri ile yıkılan binalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu olaylara sevinenleri sadece Allah'a havale ediyorum kimsenin acısına mutlu olmayın o acı bir gün gelir sizi bulur.

Kimsenin sevindiği yok, sadece üzülmüyorlar, üzülmüyoruz.
Asıl ölümlere sevinenler yahudiler ölünce oluyor. Müslümansınız ya güya peh.

Sevinen yok. Bir taraf öldüğünde sevinirken, filistinli ölünce üzlen kişilere bu sitemimiz.

Bana vicdan rahatlatma çalışmaşı yapma lütfen kim bir taraf öldüğünde seviniyor siz insanların içini falan mı okuyorsunuz nereden biliyorsunuz insanlar filistinli olduğu için değil insan olduğu için üzülüyor en azından ben öyleyim.

Bana vicdan rahatlatma çalışmaşı yapma lütfen kim bir taraf öldüğünde seviniyor siz insanların içini falan mı okuyorsunuz nereden biliyorsunuz insanlar filistinli olduğu için değil insan olduğu için üzülüyor en azından ben öyleyim.

Baba konuda 35 sayfa yazı var aç oku. Sevinen oh çeken her türlü insan var. Filistililer öldü diye sevinen 1 kişi görmedim ama.

Twiter'a bakman yeterli ya da technopat.

Lafları çarpıtma nereden biliyorsun da konuşuyorsun sen insanları inandığı dine göre yargılayacak kadar vizyonsuz birisin belliki müslümanlıkla ne alaka yazdığım mesajı görmemişsin belliki din dil ırk ne olursa olsun can candır.

Rusen'e göre Türkiye'yi Arap ülkelerine müdahale ile itham eden ve gerginliği tırmandırmakla suçlayan Arap ligi Konseyi'nin 9 Eylül'deki bildirisini filistin de imzaladı bunlara üzülen hiç kimse ben atatürkçüyüm milliyetçiyim diye gezinmesin lütfen. Şu arapları acındırmayı bırakında kendi ölen çocuklarınıza bakın.

İllaki bir laf atacaksın inandığım değere. Yoksa rahat olamazsınız.

Baba konuda 35 sayfa yazı var aç oku. Sevinen oh çeken her türlü insan var. Filistililer öldü diye sevinen 1 kişi görmedim ama.

Git Filistin konularına bak bir neler yazmışlar orada.

Twiter'a bakman yeterli ya da Technopat.

Sizin de onlardan farkınız yok zaten. Bir taraf Müslüman olduğu için üzülüyor, bir tarafta sırf Müslüman diye acımıyorum falan yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı