İsrail vatandaşları İstanbul'a tahliye ediliyor

Bir bunlar eksikti yeni sığınmacılarımız hayırlı olsun arkadaşlar 🤡

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orta Doğu'da veya Avrupa'da ne olup bitiyorsa en sonunda ucu Türkiye'ye dokunuyor pes arkadaş be.

Düz mantıkla baktığımızda biri söylemiş ve doğrudur "araplar türk kızlarını taciz (ve hatta tecavüz) hatta araplar ne kadar iyi insanlarmış ki (yinede kızları ellemeyip kedilere tecavüz ediyorlarmış ) "bu arada kedilerden özür" maslow var (bilen bilir ihtiyaçlar hiyerarşisi) maslow derki temel ihtiyaçlar giderilmediğinde bir insan ilerleyemez. fakir yada kötü yaşam şartlarında kalan insanlar temel ihtiyaçlarını bile çoğu durumda karşılayamaz.. peki kötü yaşam şartları nasıl ve neden oluşuyor? aslında bunun çok temel açıklaması insanın hayvanlardan farklı bir zihne sahip olması ve farklı yaşam şartlarını iradesiyle-bilinçli olarak yaratmasıdır. yani diyelim bir arkadaşınız oto tamircisi olarak sanayi sitesinde çalışıyor. siz esasen tıp okuma kararı aldığınızda net olarak "bencil ve zihinselsinizdir" çünkü onunla fark yaratacaksınız ve bu fark sizi iyi yaşam koşullarına getirirken onu kötü şartlarda bırakacak. ve büyük ihtimalle o arkadaşınızla bir daha görüşmeyeceksiniz ve/veya o sizle görüşmek istemeyecektir.

tabi bu biraz komplex ve "tıp okuyan kötümü" rahatlıkla dedirtebilir. fakat daha anlaşılır örnekler vermek gerekirse; diyelim 1milyon tl paranız var ve gerçekten bunu hak ederek kazandınız. dolar 2tl siz esasen kötü düşenen biride değilsiniz paranızı bankada faizde değerlendiriyorsunuz ve dolar almak ülke için kötüdür söylemine inandınız (ve aslında bu bir gerçekte olabilir) gelinen noktada dolar 13.5 kat arttı %1350 faizde 2tl den bu yana artış en fazla 3kattır yani %300 aradaki fark tam 10kat yani %1000 hiç komplex "kötülük nedir" tartışmasına girmeden kapitalist sistemin ve/veya kötü insanların yarattığı "sistem" yüzünden durduk yerde paranız 1/10 seviyesine geldi.

zihinsel insan esasen "kötülüğün" karşısında durmayı , kötülüğe önlem almayı "akıllı olmak, yüksek zeka seviyesi" olarak tanımlıyor. aslında matrix filminde olduğu gibi "kaşık yok" yani kötülük yok, kötülüğü insan bilinçli olarak kendi iradesiyle yaratıyor. ve olmayan kötülüğe karşı sen birşey yapmadğında sana "akılsız-bilgisiz-iq seviyesi düşük" insan profilini yapıştırıyor..

tabi birşeyi söylüyorsan tersinide söylemek durumundasın yani akıllı-zeki-bilgili dediğin insan "parasını çoğaltan, paradan para kazanan" insan anlamına gelir. yani bunu çok açık şekilde söylemen gerekir. tabi bunu söyledğine paradan para kazanmak tamamen normalleşir bu abartıldığında dünyanın geldiği noktayı şimdi görüyoruz.

ben herzaman söylüyorum "kötülügü iyi insanlar yaratmıştır" yani iyi insan kötünün anasıdır ve kötüye kötü deniyorsa iyi insana "adi" demek gerekmekte..

ben zor şartlarda kalan bir çok insanın yaptığı kötülüğe "kötülük" demem. o zaman çok sığ düşünülüp şu deniliyor " ee o zaman kötülüğü sana yapsın" bu cümleyi kuran işte o "adi" insan sınıfına giriyor.. zira amaç kötüyü yaratmak değil herkesin "iyi" olması..

sokağa atılmış bir erkek düşünelim.. muhtemelen birşey yapamayacak ve hayatı sokakta noktanalacak.. ve çok güzel bakımlı güzel kadınlar var. tecavüz aslında doğal olarak bakıldığında cinsellik bir ihtiyaç ve giderilmesi gerekmekte.. bu insan kalite yaşayan herhangi bir erkeğin sex yapıp önemsemediği bir kadın için hapse girmeyi göze alıp tecavüz ediyor..

akıl almaz bişey tanrının verdiği doğal bir ihtiyacı karşılamak için ömür boyu hapis yatacak ve belki orada darp edilecek , tecavüze uğrayacak.. zihinsel insan işi abartıp bu noktaya getirdi..

ve ben zihinsel insana şunu söylüyorum "ağaaa yanlış yoldasın aklını başına alll"

sevgiler...

Hep araplar geldi şimdiye dek, artık İsrail vatandaşları gelsin biraz insan kalitesi artsın, İsrail o saçma sapan hareketlerle Türk kızlarını videoya almaz, baba oğul öldürmez sağa sola zarar vermez.

Türkiye'nin insan kalitesi artmalı hatta zamanla Arap mülteciler gönderilebilir, şimdiye kadar muhafazkar türklerin istedikleri oldu araplar gelsin diye şimdi İsrail vatandaşları gelsin bu kadar basit.

Kısaca destekliyorum İsrail vatandaşlarının gelmesini araplara nazaran.

Kaliteli insanlar gelsin ülkeye.
Benim içimdekileri dökmüşsünüz hocam resmen aynen öyle araplardan neler çektik pis sapıklar Suriyeli ve Afgan'lardan hiç olmazsa israilliler modern giyinimli oturmasını kalkmasını bilen her yere uyum sağlayan kişiler.

Benim içimdekileri dökmüşsünüz hocam resmen aynen öyle araplardan neler çektik pis sapıklar Suriyeli ve Afgan'lardan hiç olmazsa israilliler modern giyinimli oturmasını kalkmasını bilen her yere uyum sağlayan kişiler.

Aynen öyle bakma şu an araplar kardeşimiz diyen muhafazakar türklerde çok muzdarip araplardan, kültür tamamen farklı aynı dinden olmamız aynı duyguları paylaşıyoruz demek değil, din tek sebepte değil, nefretim yok ölsün bitsinler demiyorum dememde ama yolları açık olsun zulümden kurtulsunlar bitti gitti hepsi bu.

İşim dolayısıyla Afgan'larla sohbetim oldu yarım yamalak tanıdıklarım gerçekten temiz kalpli insanlar ama çok pis, yerlerinde beraber yemek yemişliğimde var iş yerinde adamlar ekmeği yere koyuyor yerden alıp yiyor ekmeği girer girmez masaya ben koydum yerden alıp, öylesine bir örnekti ama genel olarak hem pis dikkatsiz insanlar ve geneli kriminal tipler insan hayvan demeden zarar veriyorlar.

Tecrübelerime dayanarak söylüyorum Orta Doğu'da nispeten bizim tarzımızda olan tek ırk ıraklılar, bu kültürlerininde saddamdan kalma olduğunu düşünüyorum 👍

Her şeyi geçtim pahalılık tamamen onların yüzünden gönderilse hepsi bu yapılan zamlar ekonomik zulüm 1 senede azalacak ülke rahatlayacaktır 👍

Harici israilliler gelip Türkiye'yi benimser ise ülkenin kalkınmasına yardımcı olacaklarını bile düşünüyorum 👍

Son olarak İsrail arapları Orta Doğu insanlarını sevmiyor istemiyor bu da bizi alakadar etmez, ona bakılırsa Kore ve Japonya bizi çok sever ama birbirini hiç sevmez aynı şekilde bu da bizi ilgilendirmez.

Aynen öyle bakma şu an araplar kardeşimiz diyen muhafazakar türklerde çok muzdarip araplardan, kültür tamamen farklı aynı dinden olmamız aynı duyguları paylaşıyoruz demek değil, din tek sebepte değil, nefretim yok ölsün bitsinler demiyorum dememde ama yolları açık olsun zulümden kurtulsunlar bitti gitti hepsi bu.

İşim dolayısıyla Afgan'larla sohbetim oldu yarım yamalak tanıdıklarım gerçekten temiz kalpli insanlar ama çok pis, yerlerinde beraber yemek yemişliğimde var iş yerinde adamlar ekmeği yere koyuyor yerden alıp yiyor ekmeği girer girmez masaya ben koydum yerden alıp, öylesine bir örnekti ama genel olarak hem pis dikkatsiz insanlar ve geneli kriminal tipler insan hayvan demeden zarar veriyorlar.

Tecrübelerime dayanarak söylüyorum orta doğu'da nispeten bizim tarzımızda olan tek ırk ıraklılar, bu kültürlerininde saddamdan kalma olduğunu düşünüyorum 👍

Her şeyi geçtim pahalılık tamamen onların yüzünden gönderilse hepsi bu yapılan zamlar ekonomik zulüm 1 senede azalacak ülke rahatlayacaktır 👍

Harici israilliler gelip Türkiye'yi benimser ise ülkenin kalkınmasına yardımcı olacaklarını bile düşünüyorum 👍

Son olarak İsrail arapları orta doğu insanlarını sevmiyor istemiyor bu da bizi alakadar etmez, ona bakılırsa Kore ve Japonya bizi çok sever ama birbirini hiç sevmez aynı şekilde bu da bizi ilgilendirmez.
Bu pis sapık ruhlu Suriyeli ve Afganlar yüzünden yurt dışı ülkelerden ne giriş yapabiliyoruz ne de rahat gezebiliyoruz adamlar bizi onlar yüzünden tehlikeli sanıp sizi ülkeye alamayız deyip postayı basıyor çünkü Fransa'da bir Suriyeli grup Türkiye'den Fransa'ya gitmiş sapıklar orada rezalet sapıklık yaptılar Bir grup sığınmacı genç kadının eteğini açıp taciz etti: Fransa'da skandal görüntüler bu görüntüler sonrası sınır dışı oldular mı bilmiyorum belki de Türkiye'de dolanıyorlar peki soralım israillilerin gelmesine karşı olan kişilere siz israillilerden ne gordunuzde istemiyorsunuz sizin kapıları açtığınız pis sapık araplar burada neler yapıyor neler kedi öldüren mı dersin köpek öldüren mı neler neler ona rağmen araplara sesiniz çıkmıyor da israillilere mi sesiniz çıkıyor hiç utanmanız arlanmanız yok mu? Onlardan hiç böyle sapık düzenbaz kötü haberler gördünüz mü? Ne Arap seviciymissiniz Müslüman diye bağrına bastığınız Arap sapıklar budur işte yabancı ülkelerde bile sapıklık yapmaktalar onlar yüzünden Avrupa'dan veto yiyorsunuz alınmıyorsunuz halen gidip israilliler gelmesin diyorsunuz israilliler araplar gibi değildir emin olun hepsi modern oturmasını kalkmasını bilen terbiyeli düzenli ahlaklı temiz insanlardır.

Bir bunlar eksikti yeni sığınmacılarımız hayırlı olsun arkadaşlar 🤡

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yemin ederim savaşın başında tahmin ettim tek enayi ülke biziz şimdi gelsin diyenler sevap işledigini sanıyordur.

Gelmesinler istemiyoruz kaybolsunlar.
Senin çok istediğin bağrına bastığın Arap pis sapıklar neler yapıyor neler onları istedinde ne olduda israillileri istemiyorsun diye sorarlar adama Arap pis sapık Suriyeli ve Afganlar daha geçen gün Afgan sapık trende kadınları videoya çekti. Yüksek hızlı sapık israillilerin neyini gördün ki istemiyorsun? Suriyeli ve Afgan pis sapıklardan daha onurlu daha kolay ülkelere alışan kolaylık sağlayan kötü haberlerde bir kez adları çıkmayan israillilere neden bu tepkin sorarım sana?

Geri
Yukarı