İsrail vatandaşları İstanbul'a tahliye ediliyor

En azından iyi insanlar modernler israilliler kapıdan atlamıyorlar.

Yemin ederim savaşın başında tahmin ettim tek enayi ülke biziz şimdi gelsin diyenler sevap işledigini sanıyordur.

Hocam çok haklısınız. Fazla merhamet bu ülkeye ihanet israilliler ama bu ülkede faydalı insan olabilirler.

En azından iyi insanlar modernler israilliler kapıdan atlamıyorlar.

Hocam çok haklısınız. Fazla merhamet bu ülkeye ihanet israilliler ama bu ülkede faydalı insan olabilirler.

Adamlar terorist nasıl faydalı olsunlar 😄

Yemin ederim savaşın başında tahmin ettim tek enayi ülke biziz şimdi gelsin diyenler sevap işledigini sanıyordur.
Neden Suriyeli ve Afgan din kardeşlerini istedinde ne oldu ülkende yapmadıkları kötü işler yapmadıklar kötü sapıklıklar kalmadı halen nasıl olurda israillileri istemezsin? Nelerini gördün? Sapıklık mı yaptı köpek mi öldürdü kedi mi öldürdü ne yaptı? Yapmayın Allah aşkına ya araplarla israillileri bir tutmayın israilliler onlardan daha oturmasını kalkmasını ülkeye kolay alışmasını bilen kişiler yabancı ülkelerde bir kez kötü olay yaptıklarını duydun mu ama ben Arap kardeşlerinin neler yaptığını biliyorum sende bil bilinçli ol israillilere karşı ılımlı ol https://www.odatv4.com/guncel/frans...genc-kadinin-etegini-acip-taciz-etti-39399526

Neden Suriyeli ve Afgan din kardeşlerini istedinde ne oldu ülkende yapmadıkları kötü işler yapmadıklar kötü sapıklıklar kalmadı halen nasıl olurda israillileri istemezsin? Nelerini gördün? Sapıklık mı yaptı köpek mi öldürdü kedi mi öldürdü ne yaptı? Yapmayın Allah aşkına ya araplarla israillileri bir tutmayın israilliler onlardan daha oturmasını kalkmasını ülkeye kolay alışmasını bilen kişiler yabancı ülkelerde bir kez kötü olay yaptıklarını duydun mu ama ben Arap kardeşlerinin neler yaptığını biliyorum sende bil bilinçli ol israillilere karşı ılımlı ol Fransa'da neler oluyor: Bir grup sığınmacı genç kadının eteğini açıp taciz etti

Ben mültecilerin hiçbirini istemiyorum bana ne kardeşim. Savaşları varsa tek enayi biz miyiz buraya getiriyorlar istemiyoruz.

Adamlar terorist nasıl faydalı olsunlar 😄
Kimmiş terörist ya? İsrailliler mi? Suriyeli ve Afgan kardeşlerinle karıştırdın galiba İstanbul'daki bombalı saldırıyı gerçekleştiren terörist böyle yakalandı bak Suriyeli din kardeşin terörist. İsrailliler nasıl olurda terörist damgası yapıştırırsınız az vicdanlı olun adamlar gelsin ülkeye araplardan daha iyi ülkeye uyum sağlarlar daha temiz daha modern olurlar çok yararları olur ülkeye ama araplar din kardeşlerin ne yaptı bu güne kadar sapıklık yapmaktan başka diye sorarlar adama.

Kimmiş terörist ya? İsrailliler mi? Suriyeli ve Afgan kardeşlerinle karıştırdın galiba İstanbul'daki bombalı saldırıyı gerçekleştiren terörist böyle yakalandı bak Suriyeli din kardeşin terörist. İsrailliler nasıl olurda terörist damgası yapıştırırsınız az vicdanlı olun adamlar gelsin ülkeye araplardan daha iyi ülkeye uyum sağlarlar daha temiz daha modern olurlar çok yararları olur ülkeye ama araplar din kardeşlerin ne yaptı bu güne kadar sapıklık yapmaktan başka diye sorarlar adama.

Elin arapları benim kardeşim degil İsrail de dahil sen İsrail'i seviyorsun diye ülkemize aldıracak degiliz çok meraklıysan oraya git.

Ben mültecilerin hiçbirini istemiyorum bana ne kardeşim. Savaşları varsa tek enayi biz miyiz buraya getiriyorlar istemiyoruz.
Araplara anlatacaksın işte onu kamyon dolusu gelen ülkesinden savaş bahanesiyle gelen sapık Afgan ve suriyelilere anlatacaksın. Baksana sen bile bıkmışsın mülteciden işte bunun sebebi Arap Suriyeli ve Afgan pis sapıklardır.

Nargile içmezler en azından israilliler batı kültürüne yakın insanlar yardımcı olurlar ülkeye.

Araplara anlatacaksın işte onu kamyon dolusu gelen ülkesinden savaş bahanesiyle gelen sapık Afgan ve suriyelilere anlatacaksın. Baksana sen bile bıkmışsın mülteciden işte bunun sebebi Arap Suriyeli ve Afgan pis sapıklardır.

3 ay sonra bıktık İsrail'den diye konu açmazsın umarım bakalım sokaklarda nasıl güvenli dolaşacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı