İsrail'i kim durduracak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada Araplara kesinlikle güven olmaz. Yarı yolda bırakırlar biz bize kalırız. Suçta bize kalır. Türkün Türk' ten başka dostu yoktur.

Arkadaşlar birde şu gerçek var ki Filistin' de sürekli İsrail ' e füze yolluyor. Şuan ülkemizde sürekli sirenler çalsa havadan füzeler geldiğini görsek hoşunuza gider miydi ? Tabii ki gitmez herkesin rahatı kaçar huzuru bozulur. Ama sivil kayıplarına kesinlikle karşıyım. Çözülürse askeri anlamda çözülür.
Onların elinde armut yok her halde savaşacaklar.

@Ahmet Altunova
Ben yapabilirim demiyorum fakat senin evine tek tuşa basarak bomba yağdıracak adamlar var dünyada. Uyanın artık savaş dediğin şu devirde olmaz olan tek şey sömürgecilik.

Tabii ki savaşacaklar. Ama sular durulmuşken sen sürekli füze yollarsan adamlarda saldırır tabii.

@Ahmet Altunova
Ben yapabilirim demiyorum fakat senin evine tek tuşa basarak bomba yağdıracak adamlar var dünyada. Uyanın artık savaş dediğin şu devirde olmaz olan tek şey sömürgecilik.
Dostum Türkiyeyi sen güçsüz mü sanıyorsun bizim savunmamız bizim askeri gücümüz yok mu sanıyorsun ? İsrail ile Türkiye savaşsa Türkiye yener ama bu tek kişilik savaş değil. Türk ordusu savunması ile ilgili bilgin yoksa araştır bak biraz dostum Türkün gücünü öğrenirsin.

@Ahmet Altunova Hocam çok yanlış düşünüyorsunuz. Artık savaş topla tüfekle kazanılmaz. Bakmayın şuan saldırdığı ülkelerde teknoloji olmadığı için girebiliyor. Artık siber savaş var. Tek tuşla işini bitirebilirler.

Dostum Türkiyeyi sen güçsüz mü sanıyorsun bizim savunmamız bizim askeri gücümüz yok mu sanıyorsun ? İsrail ile Türkiye savaşsa Türkiye yener ama bu tek kişilik savaş değil. Türk ordusu savunması ile ilgili bilgin yoksa araştır bak biraz dostum Türkün gücünü öğrenirsin.
Sana tavsiyem, Türkiye'nin silahlarının ne kadar çok olduğu veya güçlü olduğu değil, silahları ve uçakları kimlerden aldığını öğrenmendir. O zaman yanıldığını farkedeceksin.

Savaş Türkiye'ye saldırmayı denerlerse çıkar bence. Artık siber savaş mı çıkar topla tüfekle mi çıkar bilmiyorum.

Müslüman kardeşlerimiz katlediliyor , dünyanın çivisi çıktı , Bu konuda dünya liderleri bir şey yapabilir ! Bizler bir şey yapamayız ancak ölen kardeşlerimizin ruhlarına bir fatiha ALLAH'TAN Rahmet dileyebiliriz . Ama "ALLALHU TEALA" daha önceden duyurdu . "Mehdi Hz. " gökten inecek dünyaya huzur gelecek , biz o günü beklemekle yükümlüyüz . Bunu araştırabilirsiniz " Mehdi Hz. Deccal ". :) Allah yardımcımız olsun .

@Ahmet Altunova Hocam çok yanlış düşünüyorsunuz. Artık savaş topla tüfekle kazanılmaz. Bakmayın şuan saldırdığı ülkelerde teknoloji olmadığı için girebiliyor. Artık siber savaş var. Tek tuşla işini bitirebilirler.
Siber savaş ve ekonomik rekabet... Bunlar günümüzün savaş taktikleridir. Tank,tüfek eskide kaldı. Bunlar pahalı girişimler kolay kolay kimse savaşı göze almaz maliyeti epey fazladır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı