ISS önerisi

Bence tahahhütsüz almaya bakın. Bulunduğunuz yerin altyapısı önemli biz ne desek boş. Ben şu an TurkNet kullanıyorum memnunum. Daha önce Superonline, NetSpeed TTNET ve Millenicom kullandım. En iyileri Superonline ile TurkNet idi. Millenicom gereksiz pahalıydı.

Bence tahahhütsüz almaya bakın. Bulunduğunuz yerin altyapısı önemli biz ne desek boş. Ben şu an TurkNet kullanıyorum memnunum. Daha önce Superonline, NetSpeed TTNET ve Millenicom kullandım. En iyileri Superonline ile TurkNet idi. Millenicom gereksiz pahalıydı.

TurkNet düşünürdüm de bir sorun için çok bekletiyorlar diye duydum ayrıca kendilerinin düzgün müşteri hizmetleri yok.

TurkNet düşünürdüm de bir sorun için çok bekletiyorlar diye duydum ayrıca kendilerinin düzgün müşteri hizmetleri yok.

Evet ben de problem oldu ilk bağlattığımda müşteri hizmetleri geç yanıt veriyor. Hız problemim vardı çok düşüktü. 5-6 gün kadar beklettiler çözemediler sorunu. Sonrasında bizzat aradılar ve problem çözüldü.Dördüncü aydayım sorunsuz kullanıyorum şu an.

Evet ben de problem oldu ilk bağlattığımda müşteri hizmetleri geç yanıt veriyor. Hız problemim vardı çok düşüktü. 5-6 gün kadar beklettiler çözemediler sorunu. Sonrasında bizzat aradılar ve problem çözüldü. Dördüncü aydayım sorunsuz kullanıyorum şu an.

Bilemiyorum. Doğru düzgün ISS yok mu bu Türkiye'de?

Yeni konular

Geri
Yukarı