"ISS oturum açmanız gerekebilir" hatası

BuKKeT

Decapat
Bugün daha yeni bilgisayarı açtım baktım internet yok gözüküyor fakat Chrome'da istediğim yere girebiliyorum (YouTube, Netflix, Instagram v.b). Sonra oyuna gireyim dedim ağ bağlantısı hatası verdi. Sorunları gider dedim ISS oturum açmanız gerekebilir diye bir uyarı aldım.

1569673173852.png
1569673229393.png
Nasıl halledebilirim?

Ben ilk defa böyle birşey ile karşılaştım. Dün hiçbir sıkıntı yoktu bugün bi girdim internet yok gözüküyor.
daha önce burdan konusunu açmıştım bakabilirsin.ama ben o şekilde düzelttim. ayrıca windows 10 orjinal key olmadığından olabilir demişti recep baltaş konuya bakabilirsin

daha önce burdan konusunu açmıştım bakabilirsin.ama ben o şekilde düzelttim. ayrıca windows 10 orjinal key olmadığından olabilir demişti recep baltaş konuya bakabilirsin
Bunları ben de denedim :D
Güncelleme:
Sorunun çözümünu buldum. İlk önce sistem geri yüklemeden 1 hafta geriye attım ardından modeme reset attıktan sonra sorun çözülmüş oldu. Konu kapanabilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı