ISS seçimi

• Konuyu başlatan odunq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 827
İlk mesajda belirttiğim ADSL-VDSL geçişi konusunda bilginiz var mı peki hocam?

Mevcut modeminiz VDSL2 destekliyor mu desteklemiyorsa bir tek modem değiştirmeniz gerekebilir.
Bir de VDSL2 alt yapılarda Port bekleme sorunu oluyor. Bu yüzden biraz can sıkıntısı yaşayabilirsiniz.
DSL bağlantı türlerinde bina içindeki Tesisat kalitesi çok önemli.

Mevcut modeminiz VDSL2 destekliyor mu desteklemiyorsa bir tek modem değiştirmeniz gerekebilir.
Bir de VDSL2 alt yapılarda Port bekleme sorunu oluyor. Bu yüzden biraz can sıkıntısı yaşayabilirsiniz.
DSL bağlantı türlerinde bina içindeki Tesisat kalitesi çok önemli.
Modem VDSL2 desteği var evet ama dediğiniz gibi dönüşüm ve port konusunda sıkıntı olur mu onu merak ettim. Önce ADSL'e geçip internet alıp daha sonraki aylarda VDSL'e geçmek mi mantıklı yoksa direkt verebileceğini söylediği hızda VDSL isteyip hem İSS hem hat değişimi mi mantıklı olan bilemedim.

Önce ADSL'e geçip internet alıp daha sonraki aylarda VDSL'e geçmek

Normalde süreç böyle ilerliyor zaten ama değiştirdiler mi bilemiyorum.
Bu bilgileri en doğru kaynağı ISS arayıp süreci nasıl işlediğini sormak. Gerekirse farklı Müşteri temsilcilerine sorarak tasdik etmek en garantisi.

Normalde süreç böyle ilerliyor zaten ama değiştirdiler mi bilemiyorum.
Bu bilgileri en doğru kaynağı ISS arayıp süreci nasıl işlediğini sormak. Gerekirse farklı Müşteri temsilcilerine sorarak tasdik etmek en garantisi.
Açıkçası ISS'ler kendilerini iyi göstermek için hizmet almadan önce bol keseden sallayıp sonra çok da ilgilenmedikleri için bence kullanıcı deneyimleri daha faydalı olur diye konu açtım. Biliyorsunuz genelde verilen sözler çok tutulmuyor bu konuda.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı