ISS sorgulamalarında altyapı görünmüyor

Keşke TT kapatılsa da altyapısı daha iyi ve çok çalışan bir şirkete geçse...

İnş çürürler o kadar nefret ediyorum ki bu alt yapının internetimizin tüm suçlusu TT yıllardır sömürdüler hala bakırla iş görüyorlar tüm aldıkları paraları yediler alt yapıyı yükseltmedir.

İnş çürürler o kadar nefret ediyorum ki bu alt yapının internetimizin tüm suçlusu TT yıllardır sömürdüler hala bakırla iş görüyorlar tüm aldıkları paraları yediler alt yapıyı yükseltmedir.
Kendileri her yerde hocam. Anca yöneticisi falan değişirse olur bir şeyler.

Kendileri her yerde hocam. Anca yöneticisi falan değişirse olur bir şeyler.

Sence değişir mi ya altyapı bakanı yardımcısı mı neydi yönetim kurulunda.
İnsan değil kuralların zihniyetin değişmesi lazım TT önünü her yerini açık bırakırsan kullanır ve bu kadar iğrenç bir alt yapımı olur. Düzelmesi de tüm kar parasını alt yapıya yatırırsa 5 10 yıl anca olur tahminim alt yapısı olmayan çok yer var en kötü 35 50 vermeleri lazım.

Sence değişir mi ya altyapı bakanı yardımcısı mı neydi yönetim kurulunda.
İnsan değil kuralların zihniyetin değişmesi lazım TT önünü her yerini açık bırakırsan kullanır ve bu kadar iğrenç bir alt yapımı olur. Düzelmesi de tüm kar parasını alt yapıya yatırırsa 5 10 yıl anca olur tahminim alt yapısı olmayan çok yer var en kötü 35 50 vermeleri lazım.
Şu anki malum durumları düşünürsek değişmeyecektir. Ne zaman ki aklı başında gerçektem iyi biri gelecek o zaman iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı