ISS tavsiyesi

SemX0102

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, uzun süre sonra fiyatı dolayısıyla internet operatörüm olan Superonline'ı bırakacağım. Öneriniz olan uygun fiyatlı ve internet hızı açısından mağdur etmeyecek bir operatör var mı? TurkNet alınır mı?

Altyapını sorgulayıp ona göre seç.

Netspeed kullanıyorum memnunum hocam.
Uygun mudur?

Millenicom adres bilgilerimi gösteriyor screenshot atamıyorum fakat 100 mbps vaat ediyor.

Turknet ise alt yapısının bulunmadığını söylüyor.

Dosya Ekleri

• internet.png
    internet.png
    67,3 KB · Görüntüleme: 22
Şu anda Merkürnet'in taahhütlü tarifeleri uygun gördüğüm kadarıyla, uzun süreli deneyimlemedim. Bir tanıdığıma bağlattım hat değerlerini vs. kontrol ettiğimde pek bir sıkıntı yok gibiydi ama internette yorumlarına bakmanızı tavsiye ederim yine de. Şu andaki fiyatları bu şekilde:

1695325677171.png

10Line, Turbonet gibi küçük firmalar da var uygun fiyatlı ama taahhüt olmadığı için ne zaman zam geleceğini bilemiyorsunuz, hizmet kalitesinden de çok emin olamıyorsunuz. Ben de küçük bir firmadan hizmet alıyorum, mesai saatleri dışında MH ulaşmak çok zor, kesinti olduğunda zaten hiç kimse ulaşamıyor vs. vs. Sizin için internetin ne kadar önemli olduğuna göre kendi tercihinizi yapabilirsiniz. Merkür bana biraz daha kurumsal geldi ama.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı