ISS tavsiyesi

Samet_29

Decapat
Daha fazla  
Turkcell internetim var. Bu ayın sonunda aylık 620 TL olacak. 100 megabit ama bu fiyat çok geldi. İnterneti değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce yine bu internet hızında hangi internet paketini alayım? Link atar mısınız veya önerileriniz nedir?

ComNet...

1698169489316.png

Turknet'le çok sorun yaşadım önceleri, birkaç yıldır Kablonet kullanıyorum, akşamları hızın kesilmesi dışında memnunum. Şans işi gerçekten kimisi sorunsuz kullanır kimisine de lanet gelir.

Bölgenize ve şansınıza göre değişkenlik olabilir ama şahsen Türksat Kablonet'ten çok memnunum

Sosyalde Comnet hakkında biraz okuma yaparsanız ne kadar kötü bir fikir olduğunu görebilirsiniz.
Niye? Ben 100mbit kullanıyorum. Gayet memnunum. Kullanıcı olarak tavsiyede bulundum. Siz ise başkalarının yorumuna bakmışsınız. Sizin sözünüzle hareket etmiş olsaydım hem pahalı hem de aynı değerde internet kullanacaktım.

Niye? Ben 100mbit kullanıyorum. Gayet memnunum. Kullanıcı olarak tavsiyede bulundum. Siz ise başkalarının yorumuna bakmışsınız. Sizin sözünüzle hareket etmiş olsaydım hem pahalı hem de aynı değerde internet kullanacaktım.
Bu fiyatların belli bir süresi var mı acaba? Taahhüt yok biliyorum ama hani 3 ay - 6 ay bu fiyata sonra bu fiyata gibi mi? Birde comnette taahhüt oluyor mu?

Bu fiyatların belli bir süresi var mı acaba? Taahhüt yok biliyorum ama hani 3 ay - 6 ay bu fiyata sonra bu fiyata gibi mi? Birde comnette taahhüt oluyor mu?
12 aylık satın aldığınızda daha uygun oluyor.

Fiyatların belli süresi var. Aboneliğimi başlattıktan sonra fiyatlar biraz arttı. Yakın zamanda fiyat artışı olduğu için hemen artış olmayacaktır diye düşünüyorum.
1698934251648.png

Tek sıkıntı bunun tek elden ödenmesi. Tek çekim ödemiştim ben. Peşin 12 aylık ödedim ve 12 aylık sürem de kurulumdan sonra başladı. + olarak referans koduyla üyelik alındığında da gün uzatılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı