İşsiz misiniz?

Herhangi bir işte çalışıyor musunuz?

• Evet

Oy: 13 25,0%
  • Hayır

Oy: 39 75,0%

• Oy verenlerin toplamı
    52
Öğrenciyim ve iş aramıyorum seçeneklerini de ekleyin bence.
Herkes katılmış olur.
Hocam öğrencileri zaten bu ankete dahil etmedim. Zira kriterlere göre giremiyorlar.

İş aramıyorum demek de bir nevi işsiz olmak demek bana göre. Her ne kadar insan geçimini ailesinden veyahut başka yollardan sağlıyor da olsa işsiz olarak algılıyorum. Belki çok öznel bir düşünce oldu ama yine de koymak istemedim.

Ülkenin doğusunda 20 dönüme yakın arazimiz var, oranın değerlendirilme aşamasına ben bakıyorum, Ankara üzerinde 3 dükkanın yönetimine bakıyorum, yakınımızın bir şirketinde mali işlerin bir kısmı bana bakıyor sorumluluğu bende yani, son bir yıldır mining evi tarzı bir yere sahibiz ben ve 4 ortağımla ben çok anlamıyorum mining işinden yatırım sadece ve yine son 2 yıldır da babamla kripto para piyasasındayız. İşsiz olanlar umarım en kısa zamanda kendine hayırlı bir iş bulur, bu zamanda işsiz kalmak zor iş...

Işsizim, bu yıl 20+ yere gömlek-kravat defalarca başvurdum, gerek kariyerim sitesinden, gerek yüz yüze gidip CV bıraktım.

Şartlarını havada kapacak özgeçmişim, yabancı diller olmasına rağmen LC Waikiki, Defacto, Decathlon, A-101 dahi yerlere de basvurdum. Torpilimiz, üst mevkilerden tanıdığım yok diye is bulamadim ülkede. Baba parasıyla geçinmeye çalışıyorum şimdilik.

Dolu CV'm, yabancı diller olmasına rağmen işsizim. Bu yıl 20+ yere gömlek-kravat defalarca başvurdum, gerek kariyerim sitesinden, gerek yüz yüze gidip CV bıraktım.

Şartlarını havada kapacak özgeçmişim olmasına rağmen LC Waikiki, Defacto, Decathlon, A-101 dahi yerlere de basvurdum. Torpilimiz, üst mevkilerden tanıdığım yok diye is bulamadim ülkede. Baba parasıyla geçinmeye çalışıyorum şimdilik.
Hocam cv ini merak ettim doğrusu bende benzer bir durumdayım lol

Geri
Yukarı