ISS'lerin veri havuzu ortak mıdır?

laminalodal

Femtopat
Daha fazla  
Kullandığım ISS'yi degistirmek istiyorum. Verilerime ulasimin zor olmasi icin peki yeni ISS'yi ararsak eger eski ISS arama gecmisi vb verebilirler mi?

Ne dediğini tam anlamadım her ISS log tutar gerekli durumlarda yetkili kurumlarla paylaşır.

Biliyorum ama bu loglari ortak mi tutarlar yani X şirketinden y şirketine geçtik y şirketi X şirketinin loglarini gorebilir mi?

Hayır. ISS'ler altyapı olarak aynı olabilir fakat verileri değildir.

Bundan emin misiniz kaynagi var mi bu bilginin.

Biliyorum ama bu loglari ortak mi tutarlar yani X şirketinden y şirketine geçtik y şirketi X şirketinin loglarini gorebilir mi?

Bundan emin misiniz kaynagi var mi bu bilginin.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone birbirinden tamamen bağımsız bir şekilde verileri depoluyor. Ve operatör değiştirince eski verilerinizi yeni operatör göremiyor. TurkNet, Milleni, Netspeed gibi kurumlarda ise modem geçmişini hem bu şirketler kendi bünyesinde görebiliyor hem de Türk Telekom görebiliyor.

Hocam niye bu kadar paranoyaksınız? Kötü işler mi yaptınız?

Kötü işler degil suç anlaminda dediginizi dusunuyorum ama oyle bir şey yok sadece yakinlarim arayip ulasmasin diye.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone birbirinden tamamen bağımsız bir şekilde verileri depoluyor. Ve operatör değiştirince eski verilerinizi yeni operatör göremiyor. TurkNet, Milleni, Netspeed gibi kurumlarda ise modem geçmişini hem bu şirketler kendi bünyesinde görebiliyor hem de Türk Telekom görebiliyor.

Anladim yani Türk Telekom'dan Vodafone'a geçmek benim isime yarar.

Kötü işler degil suç anlaminda dediginizi dusunuyorum ama oyle bir şey yok sadece yakinlarim arayip ulasmasin diye.
Modem geçmişini aboneliğin sahibi kişi istese bile operatör vermez. Modem geçmişini sadece mahkeme,savcılık veya sulh ceza hakimliği kararıyla yetkili makamlar görebilir. Görebilmeleri için de ortada bir soruşturma olması gerekiyor durup duruken bakılamıyor.

Anladim yani Türk Telekom'dan Vodafone'a geçmek benim isime yarar.
Neden geçmek istiyorsun ?

Geri
Yukarı