ISS'lerin veri havuzu ortak mıdır?

Modem geçmişini aboneliğin sahibi kişi istese bile operatör vermez. Modem geçmişini sadece mahkeme, savcılık veya sulh ceza hakimliği kararıyla yetkili makamlar görebilir. Görebilmeleri için de ortada bir soruşturma olması gerekiyor durup duruken bakılamıyor.

Neden geçmek istiyorsun?

Modem geçmişini aboneliğin sahibi kişi istese bile operatör vermez. Modem geçmişini sadece mahkeme, savcılık veya sulh ceza hakimliği kararıyla yetkili makamlar görebilir. Görebilmeleri için de ortada bir soruşturma olması gerekiyor durup duruken bakılamıyor.

Neden geçmek istiyorsun?

Evet ben de oyle dusunuyordum ama biraz bakinca bu sitede de isteyenler olmus ve verdiklerini soyluyolardi neden gecmek istedigim aile sorunlari biraz.

Evet ben de oyle dusunuyordum ama biraz bakinca bu sitede de isteyenler olmus ve verdiklerini soyluyolardi neden gecmek istedigim aile sorunlari biraz.
Anladım, dediğim gibi adli makamların kararı olmadıkça geçmiş görülemiyor. Eğer adli makamların kararı varsa 10 yıl önceki verilerin bile incelenebilir.

Bilgi teknoloji kurumu. Bütün internet operatörleri kısaca Türkiye de telefon operatörleri internet akla gelebilecek tüm işlemlerin loglarını bilgilerini tutan devlet kurumu. Bir istemde adli işlemlere gönderim sağlarlar ardından ISS'ler o şekilde istekte bulunabilirler loglara veya verilere.

Geri
Yukarı