İstanbul Avrupa yakası için gitar kursu önerisi

• Konuyu başlatan Groww
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 383

Groww

Hectopat
Merhabalar, sizlere bir şey danışmak istiyorum. Ben 6-7 ay kadar gitar dersi aldım ama üniversite sınavları falan derken 2 seneye yakın elime hiç gitarımı alamadım ve çoğu şeyi unuttum. Temelden tekrar başlamak istiyorum. Acaba İstanbul Avrupa yakasında ücretsiz veya uygun fiyatlı bildiğiniz gitar kursları var mıdır? Yüz yüze olması daha iyi olur.

Merhabalar, sizlere bir şey danışmak istiyorum. Ben 6-7 ay kadar gitar dersi aldım ama üniversite sınavları falan derken 2 seneye yakın elime hiç gitarımı alamadım ve çoğu şeyi unuttum. Temelden tekrar başlamak istiyorum. Acaba İstanbul Avrupa yakasında ücretsiz veya uygun fiyatlı bildiğiniz gitar kursları var mıdır? Yüz yüze olması daha iyi olur.
6-7 ay ders aldıysanız esasında kendi başınıza ilerlemek için yeterli bir süreç.
Kaynakları bulup hangi seviyede olduğunuzu ve nereden başlayıp devam etmenize karar verebiliyor olmanız gerek.

6-7 ay ders aldıysanız esasında kendi başınıza ilerlemek için yeterli bir süreç.
Kaynakları bulup hangi seviyede olduğunuzu ve nereden başlayıp devam etmenize karar verebiliyor olmanız gerek.
evet 6 7 ay kadar ders aldım gitar hocam kursu bırakmak zorunda kalınca youtube dan videolar izleyerek ordan burdan bi şekilde kendim biraz daha ilerledim ama 2 sene kadar elime almayınca her şeyi unuttum aklımda kalan bazı akorlar var adlarını bile unuttum elime gitarı alıyorum çalmaya çalışıyorum sürekli bi cızırtı gitardan kaynaklımı benden kaynaklımı onu da anlayamıyorum tekrar temelden düzenli bi şekilde başlarsam benim için daha iyi olur diye düşündüm

Geri
Yukarı