İstanbul Bakırköy civarı puro alınabilecek yer önerisi

Glock

Kilopat
Daha fazla  
İlk defa içeceğim, sigara zamanında içtim çok kötü geldi bağımlı vs. değilim ama zamanında bir abimle puro içmiştim hoşuma gitmişti ama tam anlayamamıştım.

Şimdide denemek istiyorum. Başlangıç için uygun fiyatlı satın alabileceğim bir yer var mı?

Tütüncülerden Phillies Blunt alıp deneyebilirsin çikolatalısını tavsiye ederim tanesi 50-60TL gibi bir şey 5'li de satılıyor. çok kaliteli olmasa da bir fincan kahve ile keyifli dakikalar geçirebilirsin. Başlangıç için harika. 😵‍💫

Biraz daha bütçem var, sigarello gibi değilde puroya yakın birşey istiyorum ve ekstra aromasız olursa iyi okur,

İlk defa içeceğim, sigara zamanında içtim çok kötü geldi bağımlı vs. değilim ama zamanında bir abimle puro içmiştim hoşuma gitmişti ama tam anlayamamıştım.

Şimdide denemek istiyorum. Başlangıç için uygun fiyatlı satın alabileceğim bir yer var mı?
Bakırköy Bambi'nin ara sokağında (balıkçılara giren) solda küçük bir tütüncü var (tobacco shop, nargileci değil) oraya gidip danışabilirsin.

Bakırköy Bambi'nin ara sokağında (balıkçılara giren) solda küçük bir tütüncü var (tobacco shop, nargileci değil) oraya gidip danışabilirsin.
buradan alıcamda, 100 150 liraya bulabilirmiyim gerçek puro gibi sigara gibi ince purolardan istemiyorum aromasız gerçek puro.

buradan alıcamda, 100 150 liraya bulabilirmiyim gerçek puro gibi sigara gibi ince purolardan istemiyorum aromasız gerçek puro.
Bulacağın fiyatı bilmiyorum, cigarillo deniyor dediklerine. Onlar da var isteyenler için, gidip bak humidorunda neler var dukkanin, uzun cigar tiplerinden 150'ye sanmiyorum tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı