Technopat Sosyal

Technopat Sosyal'e hoş geldiniz. Technopat Sosyal'de ücretsiz bir şekilde hesap oluşturarak merak ettiğiniz bir soruyu okurlarımızla paylaşıp merakınızı giderebilirsiniz :) Unutmadan, hesap kurduktan sonra konunuzun hızlı onaylanmasını istiyorsanız kurallara uygun bir şekilde açınız.

İstanbul Bilişim Güvenilir Mi?

HTC One almayı düşünüyorum. İstanbul Bilişim'de fiyatı uygun acaba güvenilir mi? Ürünün gelmesi konusunda veya geldikten sonra bir sorun yaşar mıyım?

İstanbul Bilişim, Gold Bilgisayar, Mavi İletişim, Netcell, Brigstar gibi garanti sağlayıcıları ve firmalardan uzak durmak gerekir. Hem cihazınızı takas yolu ile ve ya nakit olarak satmak istediğinizde değeri normal değerinin çok altında olur. Hemde bir çok cihaz zamanında alan arkadaşlarda gördüm. Kasa, Hoparlör vb. arızalı cihazlarda tamir işlemi sırasında yapıştırma yöntemini kullandıklarını öğrendim. Hatta bir cihazın telefoncu da tamir görürken şayit oldum, kasayı tamir etmek yerine çatlak yerden yapıştırmışlardı. Açılırken parçalandı. Bu kadar ucuz mala para verene kadar, kampanya ve indirimleri takip etmek daha mantıklı. KVK ve GENPA servislerinden bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım.

İyi Forumlar

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı