Çözüldü İstanbul Bilişim kargo süreci

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar;
Bugün İstanbul Bilişimden bir telefon aldım. "Ortalama 15 iş gününde kargoda" ibaresi vardı. Acaba daha erken gelir mi diye bir araştırma yapmak istediğimde, "şirket battı, siparişleri göndermiyorlar..." gibi yorumlarla karşılaştım. Haliyle içime kuşku düştü. Bu konuyla ilgili bir bilgisi olan var mı?

Çözüm
Ben aldığımda stokta yoktu. Bilmiyorum stokta olan ürünü verirler mi. Olmadı yarın gidip hem sorarım veriyorlar mı diye bilgilendiririm.
Mağazaya gittim. Gümrükte sıkıntı olduğunu almış olduğum telefon geç geleceğinden ücret iadesi yapıcaklarmış. Ben gitmesem arıyacakları da yok Telefonu alamadım. Bilmiyorum ama ben aldığımda 1.200 TL idi.
Şuan 1.328,77 TL gözüküyor. Acaba fiyat artışı için mi yaptılar. Başka yerden alıcaz artık.

Ücret iadesini aldınız mı?

Acaba son zamanlarda İstanbul Bilişimden ürün sipariş verip teslim alan oldu mu? Genelde hep aynı şikayet. 15 iş gününü geçmiş ve şirket paranızı iade edelim demiş. Ayrıca ben Mİ 9 aldım havale yöntemi ile, şu an siparişimi iptal etmek istesem nasıl bir yol izlemeliyim? (Az önce iptal ettim 10 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacak diyorlar.)

Son düzenleme:
Mağazaya gittim. Gümrükte sıkıntı olduğunu almış olduğum telefon geç geleceğinden ücret iadesi yapıcaklarmış. Ben gitmesem arıyacakları da yok Telefonu alamadım. Bilmiyorum ama ben aldığımda 1.200 TL idi.
Şuan 1.328,77 TL gözüküyor. Acaba fiyat artışı için mi yaptılar. Başka yerden alıcaz artık.

Mağazadan alamıyorsak büyük sıkıntı kimse 100 tl için 15 gün beklemez.

Ücret iadesi halen alamadım zar zor çağrı merkezine ulaştım.Halen ücret iadesini yatıracağız diyorlar.Sonu tüketici mahkemesi falan olucak herhalde.Alışveriş yapacaklara uzak durun derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı