İstanbul Bilişim Güvenilir Mi?

Ziya Erkara

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bucak | Burdur | Turkey
HTC One almayı düşünüyorum. İstanbul Bilişim'de fiyatı uygun acaba güvenilir mi? Ürünün gelmesi konusunda veya geldikten sonra bir sorun yaşar mıyım?

A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Arkadaşıma iPhone 3GS almışlardı. Gayet memnundu. Kulaklığı bozulduğunda da garantiye vermişti 9-10 gün gibi bir sürede yenisiyle değiştirmişlerdi.

ofpistan

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Kardeşim için iPhone 4 almıştım ve bir iki güne kargoya verilip teslim edilmişti. Daha sonra aldığım bir notebook'u da çok kısa sürede teslim etmişlerdi.

KS
Ziya Erkara

Ziya Erkara

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bucak | Burdur | Turkey
Bu yorumlara bakarak oradan alacağım. Çünkü daha uyguna gelecek. İnşallah sorun yaşamam. iPhone 5S bir çıksın fiyatı daha da düşebilir. O yüzden şuan beklemedeyim. Aklımda bir soru işareti vardı, çözmeme yardımcı oldunuz çok teşekkürler.

A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Bildiğim kadarıyla telefon bozulunca Çin'e yolluyorsunuz. :D Başka bir ülkeden getiriyorlar ve garantide sorun çıkıyor diye biliyorum.

son_goku

Megapat
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmit
Paralel ithalat olduğunda ne oluyor? Pek bir bilgim yok o konuda. :)
Türkiye'de resmi ithalat eden firmalar var. Örneğin KVK, Genpa, Telpa gibi. Bu şirketler telefonları ithal ediyor ve garanti vs.'den de sorumlu oluyorlar fakat paralel ithalat da ürün daha ucuza geldiği için yapılıyor. Örneğin Almanya'da bir şirketten ithal ediyor telefonu ve servis işine de o Alman firma bakıyor. Bildiğim kadarıyla paralel ithalat olan telefonlara Samsung Türkiye bakmıyor örneğin. Hee tabi paralel ithalatın servisi TR'de de olabilir ama merdiven altı mı çıkar, adamlar evde mi yapar mechul. Yani paralel ithalatsa servis kalitesini şansa bırakıyorsunuz.

KS
Ziya Erkara

Ziya Erkara

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bucak | Burdur | Turkey
O zaman ucuz etin yahnisini yemek yerine, buradaki telefonculardan alayım daha iyi. Bir sorun çıkarsa falan uğraşmak istemiyorum.

son_goku

Megapat
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmit
O zaman ucuz etin yahnisini yemek yerine, buradaki telefonculardan alayım daha iyi. Bir sorun çıkarsa falan uğraşmak istemiyorum.
Gold da öyle örneğin. ESS ve Pegasus adlı şirketler bakıyordu galiba garanti işine. RB ile görüşmüştüm telefon alırken. Arada bu kadar fiyat farkı var resmi ithalat almaya değer mi diye. Kesinle değer demişti.

Yukarı