İstanbul Bilişim ve Nanokatalog Yasaklanmıştır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yakın bir zamanda NanoKatalog'dan ürün almayı planlıyordum bu bildirim iyi oldu. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ek olarak Gamemax, Gamepower gibi markalar da yasaklanmalı. Her gün bu kalitesiz markaların alınıp alınmayacağı soruluyor.
Gamepower fiyatına göre oldukça kaliteli ürünler satıyor mesela Gamepower 1000 TL'lik monitörü alırsan tabii kalite düşük olur ama 2000 TL'lik olanı alırsan Samsung panel, ultra ince çerçeve, kaliteli plastik gibi özellikleri var aynı şey klavye, mouse ve kulaklık için geçerli ama ben şahsen uzun süre Meduse 7.1 kullandım ve memnundum

Arkdaşlar, bilisimport ve boss bilisim gibi siteler ne alemde bilen var mı? Bildiğim kadarıyla bilisimport, boss bilisim bir iki markanın distribütörleri ama?

Ben de 2 Kasım tarihli bu yorumuma neden şimdi etkileşim geliyor diye düşünüyordum :D
SharedScreenshot.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Onlardan aldığım ürünün henüz garantisi bitmedi. Ürün Corsair 570X kasa ve en alttaki fanı son bir aydır arasıra ses çıkartıp yavaşlıyor sizce ne yapmalıyım Recep bey böyle bir durumda fanları'da ucuz değil helede bir öğrenci için 100 küsür lira.
Öneriniz nedir göndermeli miyim yoksa yapmam için bir öneride bulunabilir misiniz.
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba,

İstanbul bilişim (istanbulbilisim.com) ve Nanokatalog (Nanokatalog.com) mağazaları yasaklanmıştır. Bu mağazalardan tavsiye yapan ve bağlantı paylaşan kullanıcılar uyarı alacaktır.

İyi sosyaller.

Ciddi ciddi bunlardan anakart almayı düşünüyordum hadi yine iyi kurtardım şu konuya denk gelmem sayesinde. Ayakta uyuyorum haberim yok. Site hala açık bu arada boss bilişimin.

Son düzenleme:
İnce hesap sitesinde cuma günleri indirim yaplıldığını buradaki yorumlardan öğrendim. Bana ilk başta pek inandırıcı gelmemişti, daha doğrusu aman aman indirim olacağını düşünmüyordum. Dün ilk kez takip edeyim dedim ve Sharkoon 650W 80+ PSU'yu 282 TL'ye aldım. Tavsiye eden herkese teşekkür ederim. Bilgi paylaştıkça çoğalır :)

İnce hesap sitesinde cuma günleri indirim yaplıldığını buradaki yorumlardan öğrendim. Bana ilk başta pek inandırıcı gelmemişti, daha doğrusu aman aman indirim olacağını düşünmüyordum. Dün ilk kez takip edeyim dedim ve Sharkoon 650W 80+ PSU'yu 282 TL'ye aldım. Tavsiye eden herkese teşekkür ederim. Bilgi paylaştıkça çoğalır :)
O PSU 1-2 ay öncesine kadar 280-290 TL fiyatlarında satılıyordu, piyasası şimdi 350 TL olmuş. Vay be...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı