İstanbul Bilişim ve Nanokatalog Yasaklanmıştır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İkisine de yıllardır güvenmem, bilgi için teşekkürler.

Nanokatalog ve İstanbul Bilişim, kurallardaki "Yasaklı siteler" listesine eklenecek mi? @Recep Baltaş @Ali Güngör @MF

Bu arada, yasaklanması iyi olmuş. Ben de termal macun alacaktım, Nanokatalog'dan alsam daha ucuza geliyordu. Daha sonra birkaç aydır ürünlerini ve iadelerini alamayanlar olduğunu öğrenince almaktan vazgeçtim, Hepsiburada'dan güvenilir bir satıcıdan aldım. Zaten son zamanlarda Nanokatalog ile ilgili sorunlar arttıkça arttı.

QP, İnventus vs. varken buralardan alışveriş yapan arkadaşlarımız (pardon sadece veriş desek daha doğru çünkü sadece para gönderiyorlar ) ya gördükleri imkansız derecede uygun fiyatlı ürünlere fiyat yüzünden kanıyorlar ya da hiç araştırmadan e-ticaretin her ortamda güvenli olduğunu sanıyorlar. Daha önce alışveriş yapmadığınız site veya kurum/mağazayı ilk önce yorumlarına veya şikayetlerine bakarak değerlendirin. Günümüzde herkes ürünü satana kadar arkasında durduğundan bu gibi durumlarla karşılaşmak normal sayılabilir. Belirtilen sitelerden alışveriş yaparak paralarını kaptıran arkadaşlarımıza da geçmiş olsun diyorum, umarım en yakın zamanda mağduriyetleri giderilir/giderirler.

Ucuz ekipmanı almak isteyen veya alan zaten ne ile karşılaşacağını biliyordur diye tahmin ediyorum, yani göze almış sayılır. Her ne kadar kötü sonuçlanması mümkün olduğundan tavsiye edilmese de alanlar olacaktır. En azından bu devirde herhangi bir alım yapmadan önce inceleme ve kullanıcı yorumları okumayanlar varsa bile zamanla öğrenirler diye tahmin ediyorum. Yani 1000TL'ye alınanla 150TL'ye alınanın aynı performansta aynı işi yaptığı yanılgısı da var, altını çizelim. Dünyanın gerçekleri; iyi olan genellikle pahalıdır.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı