İstanbul Esenler Havaalanı Mah. Gaye Sk GigaFiber ne zaman aktif hale gelecek?

polakavic

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, sokağımızdaki binalara GigaFiber ekipleri tarafından fiber kutular yerleştirildi. 8 Nisan günü yerleştirildi. Altyapı sorgulaması yaptığımda herhangi bir değişiklik gözükmüyor. Anladığım kadarıyla hala aktif hale gelmedi. Size birkaç sorum olacak. Cevaplarsanız sevinirim.

1) GigaFiber ne zamana aktifleşir?
2) Şuanda TürkNet internet aboneliğim var. GigaFiber'e geçişte nasıl bir süreç izlememiz gerekiyor?
3)GigaFiber aboneliği boyunca kullanıcılara modem veriyor musunuz?

@500498 @TurkNet Destek Ayşegül

Ben de foto sokaktayım, dün itibari ile aktifleşti bizim geçiş için destek talebi oluşturdum.
Altyapı sorgulaması üzerinden anlaşılıyor mu? Yani sorguladığın zaman burada GigaFiber var tarzı birşey diyor mu?

Edit: Tekrar kontrol ettim ve bizim sokağın hattı da aktifleşmiş. Geçiş için talep oluşturmam yeterli anladığım kadarıyla değil mi?

Son düzenleme:
Merhabalar, sokağımızdaki binalara GigaFiber ekipleri tarafından fiber kutular yerleştirildi. 8 Nisan günü yerleştirildi. Altyapı sorgulaması yaptığımda herhangi bir değişiklik gözükmüyor. Anladığım kadarıyla hala aktif hale gelmedi. Size birkaç sorum olacak. Cevaplarsanız sevinirim.

1) GigaFiber ne zamana aktifleşir?
2) Şuanda TürkNet internet aboneliğim var. GigaFiber'e geçişte nasıl bir süreç izlememiz gerekiyor?
3)GigaFiber aboneliği boyunca kullanıcılara modem veriyor musunuz?

@500498 @TurkNet Destek Ayşegül
Merhabalar,

1- Ortalama bir süre bilgisi maalesef veremiyoruz. İş yoğunluğuna ve sırasına bağlı olarak işlemler tamamlanır.

2- Geçiş talebinize istinaden yeni bir abonelik hizmeti başlatılıyor.

3- Ücretsiz modem tahsis ediliyor.

Merhabalar,

1- Ortalama bir süre bilgisi maalesef veremiyoruz. İş yoğunluğuna ve sırasına bağlı olarak işlemler tamamlanır.

2- Geçiş talebinize istinaden yeni bir abonelik hizmeti başlatılıyor.

3- Ücretsiz modem tahsis ediliyor.
Cevabınız teşekkür ederim. Fiber ekibi perşembe günü gelip bağlantıyı yapacaklar inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı