İstanbul/Esenler Kazım Karabekir Mahallesine GigaFiber gelecek mi?

@Komutan8021 hocam iyi akşamlar. Bugün sokaktaki kutu ve kablonun fotoğrafını çektim. Bahsettiğiniz bu mudur acaba?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-03-01-22-48-48-207_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-03-01-22-48-48-207_com.miui.gallery.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 71
  • Screenshot_2022-03-01-22-48-42-304_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-03-01-22-48-42-304_com.miui.gallery.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 75
@Komutan8021 hocam iyi akşamlar. Bugün sokaktaki kutu ve kablonun fotoğrafını çektim. Bahsettiğiniz bu mudur acaba?
Geç cevap için kusuruma bakmayın, kutu üzerinde de yazdığı gibi Türk Telekom fiber kutusu. Diğer fotoğraftaki kablo ise GigaFiber için. Yakında kutu takılır muhtemelen. Simsiyah bir kutu görürseniz muhtemelen GigaFiber'dir. Bu arada bir hayırlı olsun alırım. 😀
1646320889596.png

Geç cevap için kusuruma bakmayın, kutu üzerinde de yazdığı gibi Türk Telekom fiber kutusu. Diğer fotoğraftaki kablo ise GigaFiber için. Yakında kutu takılır muhtemelen. Simsiyah bir kutu görürseniz muhtemelen GigaFiber'dir. Bu arada bir hayırlı olsun alırım. 😀Eki Görüntüle 1321499
Öncelikle hayırlı olsun hocam. Tam olarak kaç günde geldi internet. Bizim binaya da kablo getirmişler ama daha henüz kutu falan yok ortada.

Öncelikle hayırlı olsun hocam. Tam olarak kaç günde geldi internet. Bizim binaya da kablo getirmişler ama daha henüz kutu falan yok ortada.

Kablo konulduktan 2 hafta civarı sonra kutu koydular. 3 günde de aktif oldu.

İyiymiş hocam. Bir de bir şey daha soracağım. Başka operatörden mi geçtiniz yoksa sıfırdan mı?

Evde VDSL olarak Millenicom kullanıyordum fakat TurkNet'in altyapısı farklı olduğu için direkt sıfırdan başvurdum herhangi bir geçiş işlemi yapmadım.

Selamlar ölü konuya mesaj attığım için kusura bakmayın. Bugün binamda GigaFiber kutusu gördüm içeriye koymuşlar. Ne zaman başvurup geçebilirim süreç hakkında bilgi verir misiniz?

Merhaba. Bizim binaya hâlâ gelmediği için net bir şey söyleyemeyeceğim.
Kazım Karabekir mahallesi için 2022 planları içerisinde olduğunu söylemişlerdi. Muhtemelen hazirana kadar tamamlayacaklar sizin binaya da gigafiber kutusu getirme işlemini.

Şu an bizim binamıza kadar kutu gelmiş olduğu için bundan sonra nasıl bir süreç olacağını bilmiyorum. @500498 açıklar mısınız rica etsem.

Kazım Karabekir mahallesi için 2022 planları içerisinde olduğunu söylemişlerdi. Muhtemelen hazirana kadar tamamlayacaklar sizin binaya da gigafiber kutusu getirme işlemini.

Şu an bizim binamıza kadar kutu gelmiş olduğu için bundan sonra nasıl bir süreç olacağını bilmiyorum. @500498 açıklar mısınız rica etsem.
Siz hangi sokakta oturuyorsunuz hocam?

Geri
Yukarı