İstanbul Esenyurt'u Fareler Bastı

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Sahiplenmişler resmen🥲
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tabii bazı arkadaşlar dediğimi biraz alakasız görebilir ama evet doğru olmayabilir yorumum ama emin olun bu iktidar olduğu sürece bu ülkeyi bu hale çok çabuk gelebilir umarım bir an önce bu iktidardan kurtarmak zaman alır malum %52'si gayet memnun onları bu gerçeklerle yüz yüze bırakırsak işte o zaman belki ülkemizi güzelleştirebiliriz akıllarını çalıştırabilirler.

@AlayınaGider Her cümlenize birebir katılıyorum. Ülke her açıdan hak yoluna gidiyor bunlarda kanıtı.
Üzülüyorum düşünüyorum ve ağlıyorum değerli hocam ülkemizin kızları gençleri güzel hayat yaşayarak sokakta istediklerini giyerek ve güvenle dolaşmak gece sokakta rahat rahat dolaşmak hakları değil mi? Hakları tabii ki bu reis denen sahış bize tüm gençlere bir gelecek borçlu ülkemizi umarım bir an önce düzeltebiliriz.

Sokak kopekleri kedileri parcaliyor. Bu nedenden dolayı fareler artiyor. Demem o ki sokak kopekleri toplansın da şu sıkıntılar en aza insin.

Kedilere ne olmuş? Tecavüz edip öldürmüşler mi?
Sokakta o kadar kedi var, köpekler kedileri öldürse bile bu kadar büyük fare sorunu olmamalıydı.

Geri
Yukarı