İstanbul Medipol Üniversitesi %50 burslu yönetim bilişim sistemleri okunur mu?

dgntechx

Hectopat
Başlıkta yazdığım gibi YBS okumak istiyorum %50 burslu. Medipol Üniversitesi'nde okunur mu? Okula mesafem 40km. Bu sizce çok sorun olur mu?
Okul hakkında bilgisi veya önerisi olan varsa bekliyorum.

Bayağı uzak, çilekeş bir okul hayatı olur, gerçekten ama gerçekten hem özel hem o bolüm değmez abi, kal mezuna

O kadar kötü mü ya ybs yi 1 yıldır araştırıyorum iş imkanı yüksek, yurt dışında çalışma şansı var diye biliyorum tabii ki kendimi geliştirdiğim sürece.

Başlıkta yazdığım gibi YBS okumak istiyorum %50 burslu. Medipol Üniversitesi'nde okunur mu? Okula mesafem 40km. Bu sizce çok sorun olur mu?
Okul hakkında bilgisi veya önerisi olan varsa bekliyorum.

YBS güzel bir bölüm, diploması yazılım sektöründe de oldukça etkili, açıköğretimden okumadığın sürece her yerde okuyabileceğin bir bölüm, elbette kendini geliştirmen de çok önemli. İlerleyeceğin alanı iyi belirleyip projeler ile desteklemeni kendini teknik anlamda da geliştirirsen açık öğretim hariç her yerde okunur. Açıköğretimde okunmaz dememin sebebi iş ilanlarında açık öğretim mezunlarını filtreden eliyorlar, o yüzden açık öğretim diploması işlevsiz bir diploma maalesef. Ancak dediğin mesafe çok fazlaymış göze alıyorsan tercih et, veya daha yakındaki bir üniversiteyi tercih et.

Yeni konular

Geri
Yukarı