Oyuncu laptopu önerisi

Sonuç olarak Asus rog g16 veya g17 almam tavsiye ediliyor. Ama Ryzenin sıkıntılı olduğuna kendim de tanık olduğum için Asus g16 sanırım en ideali olarak gözüküyor. Asus ROG neden diğer modellere göre bu kadar pahalı peki?

Sonuç olarak ASUS ROG G16 veya G17 almam tavsiye ediliyor. Ama Ryzen'in sıkıntılı olduğuna kendim de tanık olduğum için ASUS G16 sanırım en ideali olarak gözüküyor. ASUS ROG neden diğer modellere göre bu kadar pahalı peki?

G16 alınmaz.

Sonuç olarak ASUS ROG G16 veya G17 almam tavsiye ediliyor. Ama Ryzen'in sıkıntılı olduğuna kendim de tanık olduğum için ASUS G16 sanırım en ideali olarak gözüküyor. ASUS ROG neden diğer modellere göre bu kadar pahalı peki?

Üst segmeng bir ürün olarak gösteriliyor ama G16'nın çok bir numarası yok ve paneli kötü.

Daha bugün bile G16 modelinde ekran sorunu yaşayan 2 konu vardı.

Zaten 1080p ekran koymuşlar rezillik.

Bütçemi sonuna kadar harcarım diyorsanız alabileceğiniz en kral model budur.

G16 alınmaz.

Üst segmeng bir ürün olarak gösteriliyor ama G16'nın çok bir numarası yok ve paneli kötü.

Tamam hocam çok yakın zaman da almayacağım o zamana kadar alabilirsem bu da ideal gözüküyor, teşekkür ederim. Bir de dell daha ucuz fiyata sahip o neden alınmaz acaba?

G16 alınmaz.

Bir de sanırım ortak satıcı BOZDANteknoloji ancak satış siteleri farklı ve neden pazarama da daha ucuz oradan alsam sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleme:
Tamam hocam çok yakın zaman da almayacağım o zamana kadar alabilirsem bu da ideal gözüküyor, teşekkür ederim. Bir de Dell daha ucuz fiyata sahip o neden alınmaz acaba?

Bir de sanırım ortak satıcı bozdanteknoloji ancak satış siteleri farklı ve neden pazarlama da daha ucuz oradan alsam sıkıntı çıkar mı?

Sitenin ismi Pazarama olması lazım ve aradaki fark ne kadar.

3K fark için riske atılır mı orası ayrı bir konu.
hocam satıcı aynı zaten ve platform Türkiye İş Bankası'nın e-ticaret sitesiymiş biraz araştırın gene de.

Hocam satıcı aynı zaten ve platform Türkiye İş Bankası'nın e-ticaret sitesiymiş biraz araştırın gene de.

Sağ olun hocam cevaplarınız için en son alınması gereken sanırım bu işlemcisi i9 ve ekran paneli 2K ama hâlâ ASUS neden bu kadar pahalı onu anlayabilmiş değilim. ASUS mu çok abartılıyor yoksa bu cihazlardan mı diyeceğim ama Acer Predator gayet iyi bir model diye biliyorum soğutması nasıl acaba?

Geri
Yukarı