İstanbul Motosiklet İçin Kurs Önerisi

TENSES

Kilopat
Merhabalar yaklaşık 2 yıllık B sınıfı ehliyetim var ve A2 ehliyet almak istiyorum. Daha önce hiç motor kullanmadım İstanbul Avrupa yakasında önerebileceğiniz iyi bir kurs var mı?

Kurs bilmiyorum da. A sınıfı almak daha mantıklı, alınabiliyorsa.
Malesef 21 yaşında olduğum için alamıyorum.
Daha önce hiç kullanmadıysanız Honda ve Yamaha'nın giriş seviyesi eğitimlerini alabilirsiniz, en son servisleri vardı ama şuan bilmiyorum.
Evet gördüm ama hiç bir bilgim yok o eğitimleri alabilir mi hiç bilgisi olmayanlar? Ben ilk temeli kursta öğrenip daha sonrasında geliştirmek için o eğitimleri almayı düşündüm.

A2 alıp sonra A alıyosun zaten. 21 yaşında olduğuna göre 3 yıl A2 kullanıp sonra A almak en mantıklısı. Belli olmaz belki ileride çok hevese gelip sallıyorum Honda CRF 1000L alabilirsiniz. Bu motorlar için A şart diye biliyorum. Umarım sıkıntısız şekilde alırsınız , başarılar.

A2 alıp sonra A alıyosun zaten. 21 yaşında olduğuna göre 3 yıl A2 kullanıp sonra A almak en mantıklısı. Belli olmaz belki ileride çok hevese gelip sallıyorum Honda CRF 1000L alabilirsiniz. Bu motorlar için A şart diye biliyorum. Umarım sıkıntısız şekilde alırsınız , başarılar.
Zaten A sınıfına çok ihtiyacımda yok. Büyük motorlara geçiceğimi düşünmüyorum. İstanbulda rahat ulaşım sağlayabilmek için motor almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı