İstanbul Pendik Güzelyalı mahallesine GigaFiber gelecek mi?

Türk Telekom kadar kötü bir firma yok hiç kullanıcı odaklı düşünmüyor sokagimda VDSL kutusu var gidiyor beni 250 metre uzaktaki kutuya bagliyor boyle berbat bir firma olamaz.
Bakalım benim sokağıma ne kadar sürede gelebilecek turknet

No 8 galiba ben de tam sol caprazdayim.

Muhtemelen oyledir size kutu taktilar mi hocam twitterda da gormustum sizi?
Daha sokağa kablo çekilmedi bizde

@TurkNet Destek Ayşegül Pendik / Burhan toprak caddesinde oturuyorum. Pendiğin en büyük caddesidir. GigaFiber nasıl yok anlamıyorum. Arkadaşım gaziosmanpaşa da,mahallesin de yürüyen zombi kaynıyor tiplerden,orada bile var. Çeki düzen verilmesi gerekiyor,bir an önce.

@TurkNet Destek Ayşegül Pendik / buhran toprak caddesinde oturuyorum. Pendiğin en büyük caddesidir. GigaFiber nasıl yok anlamıyorum. Arkadaşım Gaziosmanpaşa da, mahallesin de yürüyen zombi kaynıyor tiplerden, orada bile var. Çekidüzen verilmesi gerekiyor, bir an önce.

TurkNet galiba cekerken nufusa bakiyor yani GigaFiber cektigi bolgelere bir bakiyorum yuksek nufus yogunlugu olan ilceler.

TurkNet galiba cekerken nufusa bakiyor yani GigaFiber cektigi bolgelere bir bakiyorum yuksek nufus yogunlugu olan ilceler.
Bence daha da genişletmesi lazım... Pendik çarşı tarafı az nufüs'u yok. Hele ki milyonlarca kişi geçiyor bizim caddeden. 100 mbps üstü alamamak nedir ya? Yıl 2024.. Aylık 700 TL dese,ben yine okeyim 1000 mbps'e. Bina yeniliyor bizim kentsel dönüşümden. Eğer dikildiğinde yeniden 100 derlerse,umudu kesicem.

Bence daha da genişletmesi lazım... Pendik çarşı tarafı az nufüs'u yok. Hele ki milyonlarca kişi geçiyor bizim caddeden. 100 Mbps üstü alamamak nedir ya? Yıl 2024.. Aylık 700 TL dese, ben yine okeyim 1000 Mbps'e. Bina yeniliyor bizim kentsel dönüşümden. Eğer dikildiğinde yeniden 100 derlerse, umudu kesicem.

Hocam yenilenen binalarda Türk Telekom fiber getiriyor ama TurkNet'i bilmiyorum TurkNet neresi kalabalıksa oraya gidiyor altyapı yapıyor kimin kullandığına falan bakmıyor.

Hocam yenilenen binalarda Türk Telekom fiber getiriyor ama TurkNet'i bilmiyorum TurkNet neresi kalabalıksa oraya gidiyor altyapı yapıyor kimin kullandığına falan bakmıyor.
1000 kim getirirse getirsin kankam,marka önemli değil. İnan parası da umrumda değil. Yeter ki gelsin. Gına geldi 100 mbps kullanmaktan. Çok teşekkür ederim,gün gelince nasiptir. 1-5 seneye dikilir nasipse. İnşallah iyi bir internet olur.

1000K'im getirirse getirsin kankam, marka önemli değil. İnan parası da umurumda değil. Yeter ki gelsin. Gına geldi 100 Mbps kullanmaktan. Çok teşekkür ederim, gün gelince nasiptir. 1-5 seneye dikilir nasipse. İnşallah iyi bir internet olur.

Dostum biz 2 sene öncesine kadar 12 kullanıyorduk şimdi 50 olduk. 50 yapacaklarına fiber döşeseler daha uyguna gelecek. Adamlar yapmamak için bir yerlerini yırtıyor. Hayır yanımdaki binada var zaten. Lan madem ona fiber verebiliyorsun bize niye vermiyorsun diyoruz altyapınız uygun değil diyor bu TT'yi anlamak çok zor. İnsan bunlar ile uğraşırken kafayı yiyor. Superonline'dan bahsetmiyorum bile Ahmet yesevi dışında bir yerde görmedim. Bizim mahallede de ilk TurkNet çekiyor hiç beklemiyordum ama adamlar şaşırttı.

Dostum biz 2 sene öncesine kadar 12 kullanıyorduk şimdi 50 olduk. 50 yapacaklarına fiber döşeseler daha uyguna gelecek. Adamlar yapmamak için bir yerlerini yırtıyor. Hayır yanımdaki binada var zaten. Lan madem ona fiber verebiliyorsun bize niye vermiyorsun diyoruz altyapınız uygun değil diyor bu TT'yi anlamak çok zor. İnsan bunlar ile uğraşırken kafayı yiyor. Superonline'dan bahsetmiyorum bile Ahmet yesevi dışında bir yerde görmedim. Bizim mahallede de ilk TurkNet çekiyor hiç beklemiyordum ama adamlar şaşırttı.
Bu ülke de para nerede bunlar orada,ben hiç zannetmiyorum ki ; İnsanları düşünüyorlar. Bu ülke böyle devam eder eksiye doğru

Geri
Yukarı