İstanbul turistlere kaldı: "Yerli halktan çok daha fazla hakkım var."

Türkiye pandemiyle mücadele kapsamında 17 Mayıs'a kadar tam kapanma uygulamasına geçti. Türkler eve kapanmışken turistler ise yasaklardan muaf özgürce İstanbul'un ve tatil bölgelerinin tadını çıkarıyor.

Rus Turist: "Yerli halka acıyorum."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özetle böyleyiz.
vaccined.jpeg

Elin slovakları ülkeyi karış karış geziyor tatil cennetlerini.Avrupalılara ve Amerikalarıra dicek bir şey yok zaten onlar kendi ülkelerini sonra dünyayı sonra bozukluklarla bizim ülkeyi geziyor.Ben geçen sene İzmirde oturmama rağmen yabancı youtuberin Çeşme Vlogunu izliyordum.Bir kere arkadaşlarla Marmaris ölü denize gittik fiyatları görünce bim market bulup bir köşeye oturup soğuk hazır çiğköfte yedik sıfır şaka :)))

Türkiye pandemiyle mücadele kapsamında 17 Mayıs'a kadar tam kapanma uygulamasına geçti. Türkler eve kapanmışken turistler ise yasaklardan muaf özgürce İstanbul'un ve tatil bölgelerinin tadını çıkarıyor.

Rus turist: "yerli halka acıyorum."

Buna tepki gösterenler aynı tepkiyi 25 Haziran'da da verse keşke.

Bana Osmanlı nın son dönemlerini hatırlattı niyeyse bilemedim. Kesinlikle kimseyi kötüleme amacım yok sadece bana öyle geldi fikrimi belirttim

Geri
Yukarı