İstanbulBilişim'den Notebook Almak ?

BerkeAraç

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar aranıza yeni katıldım sırf bu başlığı açmak için. Asus ROG GL551JW-DS71 Gaming Notebook 3.879,03 TL En Ucuz Fiyatı Bu notebooku almak istiyorum fakat çoğu sözlük, blog ve bilimum donanım sitelerinde okuduğuma göre İstanbulBilişimden teknolojik ürün almak almak bazı sorunlara yol açıyormuş. Örneğin para iade etmemesi, stokta olmayan ürünü stoktaymış gibi göstermesi, bozuk ve ikinci el ürün satması gibi.
Sizin düşünceleriniz nelerdir ? Aranızda sıkıntı yaşayan var mı ? Bilgilendirirse sevinirim.
İyi forumlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu foruma konu açtım ama cevap veren olmadı hatta Recep Bey içine virüs konup yollandığını söyledi. Her neyse bende geçen aylarda aldım notebook. Şans işi birazda gidip kendiniz alın bence internetten sipariş vermeyin.

@Silinen üye Cevabın için teşekkür ederim ama şu an Antalya da yaşıyorum İstanbul a gitme gibi ihtimalim yok.

Evet arkadaşlar aranıza yeni katıldım sırf bu başlığı açmak için. Asus ROG GL551JW-DS71 Gaming Notebook 3.879,03 TL En Ucuz Fiyatı Bu notebooku almak istiyorum fakat çoğu sözlük, blog ve bilimum donanım sitelerinde okuduğuma göre İstanbulBilişimden teknolojik ürün almak almak bazı sorunları beraberinde getiriyormuş. Örneğin para iade etmemesi, stokta olmayan ürünü stoktaymış gibi göstermesi, bozuk ve ikinci el ürün satması gibi.
Sizin düşünceleriniz nelerdir ? Aranızda sıkıntı yaşayan var mı ? Bilgilendirirse sevinirim.
İyi forumlar :)

Dostum aynı ürünü Vatandan alırsan da çok pahalı. Bence iyi düşün taşın Bursa da otursan neyse İstanbul yakın ama Antalya ya uçak dışı gitmek çok zor kendimden biliyorum. İyi düşün taşın derim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı