İninal kart Almak

sait.jobs

Kilopat
Yer
Ankara/Kalecik
Daha fazla  
Meslek
Software Builder
Öncelikle merhabalar. İninal kart almak istiyorum. Aklıma takılan bazı sorular var yanıtlarsanız sevinirim.
  • Ne kadar güvenilirdir ?
  • Faiz oranı var mıdır ?
  • Aylık para yatırmak gerekir mi ?
  • Kullanılmazsa sıkıntılara yol açar mı ?
  • Steam da rahat bir şekilde kullanılır mı ?
  • Hangi şekillerde para yatırılır?
Son olarak verdiğim resimde örnek olarak cengiz han isimli oyunun resmi var kartın üzerinde ve altında 'Cengiz Han' yazıyor. Sadece 'Cengiz Han' isimli oyun için mi geçerlidir yoksa sadece görsellik olsun diye mi koymuşlar ?
Adsız.jpg

Güvenlidir, zaten içindeki parayla alışveriş yapıyorsunuz.
Aylık para yatırmak gerekmez.
Hesaptaki paraya faiz yapmıyorlar ama hesaptan her ay kullanım ücreti ve para yüklendiğinde belli bir miktar kesim yapıyorlar.
Kullanılsada kullanılmasada her ay kullanım ücretini alır ama hesapta para kalmazsa alamaz.
Steam'de rahat bir şekilde kullanılabilir.
PTT,PTT Matik, Migros, Tansaş'tan bakiye yükleme yapabilirsin ama yanlış hatırlamıyorsam PTT, Migros, Tansaş'tan en az 20 tl yükleyebiliyordun o yüzden PTT Matik'i öneririm en az 5 tl yatırabiliyorsun.
Sadece kartın görünüşüdür, hangisini seversen onu alabilirsin.

Güvenlidir, zaten içindeki parayla alışveriş yapıyorsunuz.
Aylık para yatırmak gerekmez.
Hesaptaki paraya faiz yapmıyorlar ama hesaptan her ay kullanım ücreti ve para yüklendiğinde belli bir miktar kesim yapıyorlar.
Kullanılsada kullanılmasada her ay kullanım ücretini alır ama hesapta para kalmazsa alamaz.
Steam'de rahat bir şekilde kullanılabilir.
PTT,PTT Matik, Migros, Tansaş'tan bakiye yükleme yapabilirsin ama yanlış hatırlamıyorsam PTT, Migros, Tansaş'tan en az 20 tl yükleyebiliyordun o yüzden PTT Matik'i öneririm en az 5 tl yatırabiliyorsun.
Sadece kartın görünüşüdür, hangisini seversen onu alabilirsin.
Bir de ödeme kanalları olarak sadece İninal kart ve TEB var elden nakit verme imkanımız yok mu acaba ?

PTT'den alabilirsiniz. Güvenilirdir. Faiz yoktur. Aylık sadece 1TL aidat vardır. MasterCard'ın geçtiği her yerde geçer. PTT ve İNG Bank ATM'lerinden çok kolay bir şekilde para yükleyebilirsiniz. Kartın üzerindeki görseller, görsellik içindir, bir kısıtlama yok.

PTT'den alabilirsiniz. Güvenilirdir. Faiz yoktur. Aylık sadece 1TL aidat vardır. MasterCard'ın geçtiği her yerde geçer. PTT ve İNG Bank ATM'lerinden çok kolay bir şekilde para yükleyebilirsiniz. Kartın üzerindeki görseller, görsellik içindir, bir kısıtlama yok.
Peki Yanımda anne - baba olmadan gidip temin edebilir miyim ? Verirler mi ?

ben tek başıma aldım tabii ki de verirler.annen veya babanın olmasına gerek yok.ayrıca sadece steam değil mastercard'ın desteklediği heryerden rahata alışveriş edersin.ben steam'dan gta 4,cs:go,euro truck,gta san aldım hiçbir sıkıntıylada karşılaşmadım.ininal'ın sitesinde yazıyor nereden alacağın felan.ben migros'tan almıştım.sadece kartı çıkarttırırken 5 tl alıyor ondan sonra para yüklüyorsun ve harcıyorsun :D ayrıca eğer kartında yeterli miktarda para varsa her ay 1 tl alıyor onuda söyleyeyim..

ben tek başıma aldım tabii ki de verirler.annen veya babanın olmasına gerek yok.ayrıca sadece steam değil mastercard'ın desteklediği heryerden rahata alışveriş edersin.ben steam'dan gta 4,cs:go,euro truck,gta san aldım hiçbir sıkıntıylada karşılaşmadım.ininal'ın sitesinde yazıyor nereden alacağın felan.ben migros'tan almıştım.sadece kartı çıkarttırırken 5 tl alıyor ondan sonra para yüklüyorsun ve harcıyorsun :D ayrıca eğer kartında yeterli miktarda para varsa her ay 1 tl alıyor onuda söyleyeyim..
Çok teşekkürler adamım. Ellerin dert görmesin :D .

Ek olarak şöyle bişey söyleyebilirim, arkadaşım ininalden paypal karta geçti (biz de birlikte almıştık) ve onda aylık kullanım ücreti alınmıyormuş sanırım. Ha ininal gibi geniş kullanım alanı var mıdır bilmiyorum henüz o konu hakkında konuşmadık onunla fakat kartımın süresi aralıkta sona erecek ve büyük bir ihtimalle ben de paypal kart a geçeceğim. Ing bank ATM'lerinden para yüklemesi yapılabiliniyormuş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı