İstanbul'da çıkan Hortumu HAARP mı yaptı?

Furkan17TR

Megapat
Makaleler
5
Yer
Merkez/ÇANAKKALE
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı 2. Sınıf Öğrencisi
Hortum nasil olusur?
Yanlis cevap: İlk önce hortum, bir rüzgar çeşididir ve rüzgarlar yüksek basınçtan alçak basında doğru oluşur. Hortumlar, gökyüzündeki derinlikte ortaya çıkar ve yeryüzüne doğru spiral biçimde inerler. Havada oluşan su buharı, bir başka ismiyle bulutların, oldukça değişik türleri bulunur. Kümülüs de, bu türlerin içerisinde yer almakla beraber bu bulut çeşidi hortum rüzgar çeşidiyle alakalıdır.
Doğru Cevap: Amerika ve HAARP.
Evet arkadaşlar. Bilim yalan söylüyor. Kesinlikle HAARP ile yapılıyor ve CERN'de yeni boyut açmaya çalışıyorlar.
1 Yaşında kuzenim agu bugu diyerek hortumu anlatsa, daha anlaşılır olur.

20200627_170153.jpg

Açın Beyaz TV'yi. Cem Yılmaz'in ikizi çıkmış.

1- Dev ekranda dizi/film keyfi dışında televizyon izlemiyorum.

2- Her önüne gelen vatandaşı bu tarz teknik konularda TV karşısına çıkarırsan saçma sapan komplo teoriler üretmek ve reyting kasacak söylemler dışında kimseye bir şey katmaz.

3- Ve kamu spotu: TV izlemeyin, izliyorsanız da bu tarz boş kanallardan ve işin erbabıyım diye TV karşısına çıkanlardan uzak durun.

Şöyle adamları çıkarın da, biz de doya doya izleyelim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır yani biraz izledim. Araya Lucifer girdi, hortum girdi, Kuran'dan ayet okudu, CERN'den bahsetti, karanlık madde ve atom altı bir şeylerden bahsettiği.

Bu bir hortum la. Ne atom altı parçacığı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı