Depremi HAARP mı yaptı?

her şeyi araştırıp sorgulamamız gerektiğine inanıyorum.
HAARP'ı demek ki hiç araştırmamışsın. HAARP'ın ne olduğunu bilen biri bunun bir tesis olduğunu böyle bir şey olmadığını bilir. Ayrıca hiçbir teknoloji bu büyüklükte depremleri tetikleyecek güce sahip değildir. Atmosfer tabakası ve deniz iletişimi dışında bir etkisi yok bu tesisin.

Porto Rico'da Arecibo, Norveç'te EISCAT, Rusya'da Sura tesisleri de aynı amaçla kurulmuş tesislerdir. Bu tesisler ayrıca HAARP'ten önce kurulan tesislerdir.

Şu kadar büyük deprem nasıl yapay olabilir?
Öyle bir enerji üretip bir araya toplayabilmek şu an için imkansız. Ayhan Hoca'nın bir videosu daha var, insanlar bunu HAARP sanmış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HAARP'ı demek ki hiç araştırmamışsın. HAARP'ın ne olduğunu bilen biri bunun bir tesis olduğunu böyle bir şey olmadığını bilir. Ayrıca hiçbir teknoloji bu büyüklükte depremleri tetikleyecek güce sahip değildir. Atmosfer tabakası ve deniz iletişimi dışında bir etkisi yok bu tesisin.

Porto Rico'da Arecibo, Norveç'te EISCAT, Rusya'da Sura tesisleri de aynı amaçla kurulmuş tesislerdir. Bu tesisler ayrıca HAARP'ten önce kurulan tesislerdir.
O imkansızdır, şu imkansızdır demek yerine şu videoyu izledin mi sen hocam?
HAARP'ın gerçekte var olup olmayacağını savunmuyorum sadece böyle bir düzeneğin mümkün olabileceğini söylüyorum.

Son düzenleme:
Birileri teorileri çok seviyor. HAARP öncesi deprem yoktu zaten komik bir teori. Depremi mevcut bölge için bilim adamları zaten uyarı yapmış ve bekleniyordu, HAARP çok alakasız. Uzmanlarda saçma olduğunu dile getirdi.

Yüzlerce atom bombası gücünde olan depremlere, bunların yapay olduğunu söylemek cehalettir. Bu kadar gücü nasıl yerin altına aktaracaksın habersiz şekilde akıl var mantık var ya. Hade yerin altına attın KAF ve DAF faylarını nasıl tutturacaksınız hiç mi düşünmüyorsunuz. Elin Amerikalısı ABD'den pasifikten füze atıyor yerin altından direkt uçak rotası gibi geliyor sanıyor bunlar herhalde. Böyle bir saçmalık olamaz. Dünya'nın bir sürü yerinde deprem oluyor nedense burada oldu mu hemen komplo teorileri HAARP falan yapıyormuş.

O imkansızdır şu imkansızdır demek yerine şu videoyu izledin mi sen hocam?
Benim videoyu izlemeye ihtiyacım yok. YT'de karşısına çıkan her saçmalığa inanan kişiler önce HAARP hakkında bilgisi olsun.

Son düzenleme:
Kopyala yapıştır haberciliği, ismi verilmeyen önemli jeofizikçi kim?

c122.png

c123.png

Geri
Yukarı