İstanbul'da deprem oldu

Kamera kayıtlarımız bile var ama buraya atamayacağım. İlk 3 saniye hafif bir sarsıntı hissettim, dedim herhalde başım dönüyor, üçüncü saniye şiddetlendi. Üçüncü saniye hemen annemi alıp aşağı indim. Neyseki evde 2 kişiydik.

O sallantı kötüydü işte. Esyaların birbirine vurdukların da çıkan ses ve binaların sallanması kötü bir histi. Baya uzun geldi bu seferki bana bu arada. O yüzden biraz beni korkuttu 🤔 5.8 bu arada. Düşük değil.

O sallantı kötüydü işte. Esyaların birbirine vurdukların da çıkan ses ve binaların sallanması kötü bir histi. Baya uzun geldi bu seferki bana bu arada. O yüzden biraz beni korkuttu 🤔 5.8 bu arada. Düşük değil.
Evet baya uzun sürdü, çok korktuk gerçekten o an. Biraz daha şiddetlenseydi ne yapardık bilemiyorum. Tekrar herkese geçmiş olsun.

Fizik dersinde AYT konusu düşey atışı inceliyorduk. Arkadan biri "Deprem mi oluyor?" demesi ile herkes şöyle bir durdu zaten sonrası sıralarla sallanmaya başladık. Kızlar çığlık atıyo falan. Ben 7.2 lik depremin gerçekleştiğini zannettim. Allah'a şükür şimdilik bununla atlatdık. Ya da bi uyarıcıydı...

Tüm ülkeye geçmiş olsun umarım felaket tellallarının dedikleri olmaz.

Diğer bir konu, geleceğe hazır mısın, gelecek heyecan verici falan diyen operatörler sahi siz depreme hazır mısınız? 2019 dünyasında insanların acil durumlarındaki iletişim ihtiyaçlarını nasıl sağlamayı planlıyorlar merak ettim.

Bende depremi baya hissettim ve baya bir sallandık .
Belki lazım olur
1569517022629.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı