İstanbul'da internet sektöründe iş bulmak

COZMOZ

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar,
2 yıllık MYO okurken birdenbire beyin ameliyatı olmak zorunda kaldım, bu süreçten 2 sene geçti.
Şu an işsizim. Eski mesleğim de ISS firmalarında saha çalışanı olarak devam ediyordum. Şu an bu tarz bir firma veya network ile uğraşan bir iş arıyorum. Konum İstanbul olmalı.
Bir de şöyle sorum var:
Tek başıma asgari ücret civarı bir maaşla İstanbul'da altından kalkabilir miyim?
Not: Bu forumda en son actigim konu 2019'du, 7 ay sonra beyin kanaması geçirmiştim. Tekrar aranızda olmaktan dolayı mutlu oldum, teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar hoş geldiniz :).Aradığınız gibi bir meslek vardır diye düşünüyorum ama asgari ücretten çok farklı bir maaş alacağınızı sanmam. Mevcut asgari ücretle de İstanbul da geçinmek çok zor. Kiralar aşırı arttı, elektrik, doğal gaz vs. aşırı arttı.

Selam arkadaşlar,
2 yıllık MYO okurken birdenbire beyin ameliyatı olmak zorunda kaldım, bu süreçten 2 sene geçti.
Şu an işsizim. Eski mesleğim de ISS firmalarında saha çalışanı olarak devam ediyordum. Şu an bu tarz bir firma veya network ile uğraşan bir iş arıyorum. Konum İstanbul olmalı.
Bir de şöyle sorum var:
Tek başıma asgari ücret civarı bir maaşla İstanbul'da altından kalkabilir miyim?
Not: Bu forumda en son actigim konu 2019'du, 7 ay sonra beyin kanaması geçirmiştim. Tekrar aranızda olmaktan dolayı mutlu oldum, teşekkürler :)
Geçmiş olsun. Asgari ile İstanbul'da geçinmek aşırı zor kendi eviniz yoksa.

Tekrar hoş geldiniz :).aradığınız gibi bir meslek vardır diye düşünüyorum ama asgari ücretten çok farklı bir maaş alacağınızı sanmam. Mevcut asgari ücretle de İstanbul da geçinmek çok zor. Kiralar aşırı arttı, elektrik, doğal gaz vs. aşırı arttı.

Hoş buldum :)
Anladım, ben de fazla bir ücret istemiyorum, zamanla o da olur. Ama bulunduğum yer de de işsizim :) farklı sektörlere de girmek istemiyorum.
Geçmiş olsun tekrar hoşgeldiniz🙂.
Hoşbuldum teşekkür ederim
Geçmiş olsun. Asgari ile İstanbul'da geçinmek aşırı zor kendi eviniz yoksa.

Hımm peki tek basına gelen insanlar nasıl yaşıyorlar?
Hoş buldum :)
Anladım, ben de fazla bir ücret istemiyorum, zamanla o da olur. Ama bulunduğum yer de de işsizim :) farklı sektörlere de girmek istemiyorum.

Hoşbuldum teşekkür ederim.

Hımm peki tek basına gelen insanlar nasıl yaşıyorlar?

Hoş buldum teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı