Medya sektöründe iş bulmak çok mu zor?

Meraklı.e

Picopat
Daha fazla  
Medya sektöründe iş bulmak çok mu zor? Bunun için doğru yerler ajanslar mı? Peki ajanslara "web site uzmanı, grafiker, sosyal medya uzmanı" olarak girmek için hangi vasıflara sahip olmak gerekir? İlla okul mu okunmalı bu meslekler için?

Okul firmaya göre değişir ama önemli olan yaptığın işler. Ama WEB'ci olarak iş bulmak baya zor şu an. Yazılıma başlayanların çoğu WEB'den başlıyor ve yazılımcıların büyük bir kısmı WEB geliştirmeyi biliyorlar.

Okul firmaya göre değişir ama önemli olan yaptığın işler. Ama WEB'ci olarak iş bulmak baya zor şu an. Yazılıma başlayanların çoğu WEB'den başlıyor ve yazılımcıların büyük bir kısmı WEB geliştirmeyi biliyorlar.
Peki html, css kullanmak kodları iyi bilmek avantaj sağlar mı rakiplere? Ayrıca; Photoshop, Premiere pro programlarını da bilmek ne gibi avantajlar sağlar?

Ben şu anda başlangıç seviyesinde biliyorum bu programları, nasıl bir işe girebilirim?

Peki html, css kullanmak kodları iyi bilmek avantaj sağlar mı rakiplere? Ayrıca; Photoshop, Premiere pro programlarını da bilmek ne gibi avantajlar sağlar?

Ben şu anda başlangıç seviyesinde biliyorum bu programları, nasıl bir işe girebilirim?
HTML CSS'i çocuklar da biliyor artık. WEB'ci olmak için full stack çalışmak daha kârlı şu an. Ayrıca Premiere Pro, After Effects sektöründe baya açık var. Onlarda gelişmeye çalışmak mantıklı olur.

Geri
Yukarı