İstanbul'da neleri gezmeliyim?

Attacksaw

Kilopat
Makaleler
12
Merhaba arkadaşlar, pazar günü Beşiktaş'a geleceğim. Otel ayarladım kendime, 6 gece konaklayacağım. Çok uzak almayacak, şuralara git dediğiniz yerler var mı?

Merhaba arkadaşlar, pazar günü Beşiktaş'a geleceğim. Otel ayarladım kendime, 6 gece konaklayacağım. Çok uzak almayacak, şuralara git dediğiniz yerler var mı?
Kasım tatilinde ben de İstanbul'a gitmiştim. Dolmabahçe'ye git bence gitmediysen. Ayasofya'ya falan da gidebilirsin. Ben buraları gezmiştim.

Beşiktaş'ta akaretleri gezebilir. Hemen iskeleden kadıköy'e gidebilirsin. Yine beşiktaşa yakın olarak taksim var. Taksime gidersen tarihi kalkanoğlu pilavcısına kesinlikle git. Islak hamburger de deneyebilirsin kızılkayalardan.
Dediklerinizin hepsine gittim. Kesinlikle gitmeli buralara.

Kesinlikle Beyoğlu'na bir uğra derim. Galata Kulesine de çıkmadan geri dönme.
350 TL girişi görünce kaçtım hocam. :D

Kasım tatilinde ben de İstanbul'a gitmiştim. Dolmabahçe'ye git bence gitmediysen. Ayasofya'ya falan da gidebilirsin. Ben buraları gezmiştim.
Geçen yıl Ayasofya camiiye gittim fakat Dolmabahçeye girmedim içine fiyatı uçuk değilse girebilirim.

Bunlara ek olarak ortaköy yine beşiktaşa yakın köprünün alt tarafında güzel fotoğraf çekinebilirsin. Çırağan sarayı da hemen yanında. İçerisinde yeme içme pahalı ama gezi açısından gayet güzel.
Evet ya orayı kaçırdım geçen sene gittiğimde kesin gideceğim.

Benim gibi gökdelen seviyorsanız da Levent'te yürüyüş yapabilirsiniz.
Olabilir. :)

Beşiktaş'ta akaretleri gezebilir. Hemen iskeleden kadıköy'e gidebilirsin. Yine beşiktaşa yakın olarak taksim var. Taksime gidersen tarihi kalkanoğlu pilavcısına kesinlikle git. Islak hamburger de deneyebilirsin kızılkayalardan.
Beşiktaş iskelesindesin değil mi? Pilavcıyı not aldım.

Bu arada otopark ücretleri nasıl beşiktaş da bilen var mı?

Beşiktaş iskelesindesin değil mi? Pilavcıyı not aldım.

Bu arada otopark ücretleri nasıl Beşiktaş da bilen var mı?

İski otoparkına bırakırsan bir nebze daha ucuz olur ama baştan diyeyim araba sana eziyet olur.
İskeleden direkt kadıköy'e 7-8dk içerisinde geçersin zaten. Pilavcıya gittikten sonra teşekkür için yazarsın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı