İstanbul'da tatil uzar mı?

Hayır. Tatil olacağını hiç sanmıyorum.

Eğer kar başlarsa buraya mesaj atıp bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar :)
Ya hocam yapmayın moralimi bozmayın yalvarırım. Şu an tek 1 tane umudum var. İnşallah kar yağar. Allahım kar nasib et. Lütfen şu kar yağsın artık lütfen Allahım ya. Ne yapayım dışarı çıkıp ayı taklidi mi yapayım lütfen yağsın kar lütfen ya.

"Benzer Konular" kısmına bakarak neşeleniyorum, bizim gibi garibanların yüzü hiç gülmez. Bu konudan valiler sorumlu, biliyorum ama eğitim bakanı tatil karşıtı.

1675533003014.png

Maşallah...

@513252 Ya Allahım lütfen ya. Lütfen ya. Eğer kar yağmazsa ve ben pazartesi günü okula gidersem ağlaya ağlaya giderim. Ya yağsın şu kar ya. Isırmayız be kar kardeş, yalvarırım gel. Kılıçdaroğlu gelmesin ama sen gel be kardeş.

@pottie4r hocam demeyin ya. Yaşamadığınız şehirde yaşayanların moralini bozmayın :(
İstanbul mega kent kar yağarsa ulaşım çok zorlanır bunu daha önce de gördük. uçak seferleri zaten iptal. Her şey yarına bağlı kar yağarsa adam akıllı tatil olur.

Tatil olması zor çünkü yolları temizliyorlar hep tatil olması için iyi yağması lazım ve yerlerin don olması lazım belki öyle olursa olabilir yollar buz falan olmadıkça zor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı