Sizce Tatil uzar mı?

Mert096

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Coronavirus yüzünden okullar tatil edildi. Sizce bu tatil süresi uzar mı yoksa haftaya eğitime başlar mıyız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tatilin uzayacağını hiç düşünmüyorum. Giyin maskeleri eldivenleri başlayın eğitime derler ve pazartesi günü başlarız. Umarım uzar.
Okul diyince herkes sınıfın içine ışınlanmıyor ki. Bunun ulaşımı var. Üniversitede yurtta kalanı var. Hastalığı taşıyıcı olma ihtimalin çok yüksek

Coronavirus yüzünden okullar tatil edildi. Sizce bu tatil süresi uzar mı yoksa haftaya eğitime başlar mıyız?
Kesin tatil olur çünkü örnek olarak ben okula gidiş gelişte toplam 4 otobüs 2 metro kullanıyorum. Bunların birinde net korona çıkar (eğer tatil edilmezse) ondan sonra ben okuldakilere , okuldakiler ailesine ,onlar arkadaşlarına ,onlar başkasına derken oldu mu sana 5bin hasta :D

Neden? 1 vakada okullar kapatıldı.
Gerçekten 1 vakada okullar kapatılsaydı olabilirdi. Vaka açıklanmadan bi süre önce bi video vardı, İdlip saldırısı zamanı. O zaman çok linç yemişti böyle şey olur mu? Şeklinde. Videoda geçen her şey de birbiri ile uyuşuyordu. Bana kalırsa vaka ve ölüm sayılarını sistematik şekilde arttıyorlar.

Mesela ben kronik astım hastasıyım ve Lise 2'ye gidiyorum yani teknik olarak benim sokağa çıkmam bile yasak şu anda. Hadi diyelim gittim onlara bir şey olmayacak da bana ne olacak bence bu riske girmez hükümet. Çok tepki alır çünkü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı