İstanbul'da tatil uzar mı?

Benim ödevler tatil olsa da yetişmez ama evde kalmak ego tatmin hocaları dinlemekten daha keyifli.

Benim ödevler tatil olsa da yetişmez ama evde kalmak ego tatmin hocaları dinlemekten daha keyifli.
Hocam ödevleri halledersiniz bir şekilde ya. En azından arkadan Eminem açarsınız öyle ödevinizi halledersiniz okulda durmaktan daha zevkli.

Hocam ödevleri halledersiniz bir şekilde ya. En azından arkadan Eminem açarsınız öyle ödevinizi halledersiniz okulda durmaktan daha zevkli.
Hocam ruh eşim misiniz, müzik zevkimiz falan da çok benziyor?
Motivasyon için Neffex ideal, Eminem en iyi seçenektir.

Pazartesi gideceğiz gibi düşünün tatil derlerse sevinme seviyemiz artar

Arkadaşlar heyçkırlıktan anlayan bir arkadaş yok mu ya? Valinin Twitter hesabını heçkleyip kar tatili haberini yayalım. (!)

Arkadaşlar Ali Yerlikaya abimiz açıklama yaparsa ve okullar tatil derse zil takacağım cama çıkıp "Ben bir eşşeğiiiiim" diye bağıracağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
https://twitter.com/x/status/1621928800652075009
Ah ve Vasip'im, üzümlü kekim...... O olsaydı şimdiden açıklamıştı okullar tatil diye.

Moralim aşırı bozuk tatil haberi açıklansın artık camdan kendimi atacağım.

Offff, hiç umudum kalmadı ya. Ali bitirdin bizi Aliiii, bitirdin bizi Aliiiii. Moralim feci bozuk. Sanırım bitti, umut kalmadı. Ben son CS'lerimi atayım

Son düzenleme:
Ah, ah. Protesto edeceğiz, bu akşam valiliğe gelin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…