İstanbul'da tatil uzar mı?

Ben şimdiden tüm şarkıları X2 hızda dinliyorum yarın okuldayım yüksek ihtimalle dinleyemeyeceğim.
açıklama yapıldı mı?

B-bbravo.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

açıklama yapıldı mı?
Yok hocam. Ali yapmıyor ki ali bitirdi bizi. Twitter'da yüzlerce kişi okul ne oldu okul ne oldu tatil yapın diyor umurunda değil alinin. Artık şu müjdeli haberi versin heyecanlandırmasın bizi yaw. Ali hadi leeen, hadi be ali. Lütfen be ali.

@513252 Okul için inadımıza bekliyor sanırım. Bu arada motokurye resmini Recep İvedikten almışlar sandım bir an :D :D

Yok hocam. Ali yapmıyor ki ali bitirdi bizi. Twitter'da yüzlerce kişi okul ne oldu okul ne oldu tatil yapın diyor umurunda değil alinin. Artık şu müjdeli haberi versin heyecanlandırmasın bizi yaw. Ali hadi leeen, hadi be ali. Lütfen be ali.

@513252 Okul için inadımıza bekliyor sanırım. Bu arada motokurye resmini Recep İvedikten almışlar sandım bir an :D :D
Şaka maka cidden tatil edilmeli. Ben ödev durumundan dolayı yakınıyorum ama herkesin güvenliği için tatil edilmeli.

Genelde okul tatili açıklamaları en geç açıklama oluyor, öğrenciye bu dönemde değer verilmiyor zaten. Bu arada şu an İstanbul da şiddetli bir şekilde kar yağıyor. 18:00'dan sonra çok daha şiddetli olacak diyorlar.

Geri
Yukarı