İstanbul'da teknik servis önerisi

Enesemsam

Hectopat
Merhaba. Zamanında İtopya'dan aldığım bir bilgisayarımda şu an bir sorun yaşamaktayım. Bilgisayarım açılıyor ancak ekran gelmiyor. İtıpya garantim bitti büyük ihtimalle. Zaten faturaları da kayıp. İstanbul çevresinde teknik destek sağlayabilecek güzel bir teknik servis tavsiyesi bekliyorum. Herkese iyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ufak bir soruna benziyor, BIOS pilini çıkartıp tüm fişleri çekin ve bir süre sonra tekrar çalıştırıp deneyin.

Hangi işlemden sonra bu hale geldi ve donanımlarınız neler?
Bios pilini çıkarttıp tekrar takmıştım ancak bi değişim olmamıştı. Sapphire RX590 ekran kartım, AMD ryzen 3600 işlemcim var. Asus tuff X470 gaming plus anakart mevcut. Ancak üniversite sınavına çalışmaya başlamadan önce bozulduğundan bilgisayar yaklaşık bi 10 aydır yatıyor.

Ekran kartını değiştirip başka bir kart ile deneme şansınız var ise güzel olur, ekran kartında sorun olabilir çünkü RX serisi arızaları ile meşhur.
Babam bilgisayarı bir tamirciye diye götürmüştü anca çalışmadığını söyleyip geri göndermişlerdi. Bende çok ilgilenmemiştim. Galiba anakartımın bios pili yok. Adam bios pilimi çalmış.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    225,9 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı