İstanbul'da toplama bilgisayar kime toplatılır?

Daha fazla  
İstanbul'da toplama bilgisayar için en doğru firma hangisidir?

Toplama bilgisayar toplatıp satın almak isteyen İstanbul'daki Technopat üyelerinin; genelde tercih ettiği, memnun kaldığı, dürüst, titiz bilgisayar satıcısı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendiniz toplayın, ben hiç tecrübem olmaksızın önce bilgisayar parçalarının kalitesini, gücünü, piyasa fiyatını öğrendim. İnternetten sipariş ettim. Youtube'dan bir iki video izleyip video eşliğinde montajını yaptım. Bilgisayarım çalıştığında evet kendimi erkek gibi hissediyordum. Hehheh he.

İnternet üzerinden almanız mümkün değil mi?
Bütçenizi yazarsanız burada ki çoğu kişi yardımcı olur.
Mesajımı biraz eksik yazdım sanırım, şöyle ki;
Şu an bir bilgisayar kasasına ihtiyacım yok fakat, popüler, bilinen, kaliteli bir firma olup olmadığını öğrenmek istemiştim.

Mesajımı biraz eksik yazdım sanırım, şöyle ki;
Şu an bir bilgisayar kasasına ihtiyacım yok fakat, popüler, bilinen, kaliteli bir firma olup olmadığını öğrenmek istemiştim.

İtopya, GameGaraj gibi birçok siteden sipariş veren kişilerin, bu forumda açtığı konuları var.
Forumda yer alan konular sizi tatmin etmezse Şikayetvar gibi sitelerden de bilgi edinebilirsiniz.

Yaptığı kampanyalar sebebi ile GameGaraj sitesi benim dikkatimi çekmişti, kampanyalar sayesinde piyasanın çok daha altına fiyat sunuyorlar.

Geri
Yukarı