Adana'da Bilgisayar Nerede Toplatılır?

145773

Hectopat
Makaleler
2
Yarın ilk parçalar elime geçiyor. Ve önümüzdeki birkaç gün de çok gecikmeli olsa da EOG ödülü yerine getirilmiş olacak :)

Şahsen Vatan'da montaj hatası vs. olduğunu bile okudum internette araştırırken. O yüzden güvenemedim.

Adana'da bildiginiz bir yer veya kişi var mı bu konuda uzman olan?
Sosyal'de bu konuda deneyimli olan ve Adana'da oturan varsa yine bana uyar :)

Not: Kendime toplayabilirim diyorum ama o anakartın vidalama kısmını anlayamadım sadece. Şimdi bir parça bozulsa bütün sistem "gg" olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartın kasaya takılmasından bahsediyorsan anakartı çizdirmeden kasaya o tablaya indir bak vida yerleri nerede, arka braketi ve sarı yükseltme vidalarını tak ve anakartı arka braketteki giriş çıkış yerlerini ve vida deliklerini denk getirip kasadan çıkan anakart (mobo,mb,motherboard) vidalarını yavaş yavaş sık ama dikkat et döndüremediğin yerde bırak

Anakartın kasaya takılmasından bahsediyorsan anakartı çizdirmeden kasaya o tablaya indir bak vida yerleri nerede, arka braketi ve sarı yükseltme vidalarını tak ve anakartı arka braketteki giriş çıkış yerlerini ve vida deliklerini denk getirip kasadan çıkan anakart (mobo,mb,motherboard) vidalarını yavaş yavaş sık ama dikkat et döndüremediğin yerde bırak
Yukseltme vidalari kasadan mi anakarttan mi cikiyor?

Yukseltme vidalari kasadan mi anakarttan mi cikiyor?
Kasanın içinde bulunan kutudan çıkar, bazı vidalar kasaya hazır takılı gelebilir. Kalan vidaları da sen takabilirsin, çok fazla montaj videosu var özellikle technopat youtube kanalındaki videoları tekrar tekrar izleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı