İstanbulkart abonmanı ne işe yarar?

Ben abonmanımı halihazırda yüklemiş olduğum için o ekrana ulaşamıyorum. Ama bir problem yok gibi görünüyor.
Kesin bilgidir umarım. Servis fiyatlarıda artınca metroyla nasıl olur diye düşünmüştüm. Gerçekten mantıklıymış. Teşekkürler cevaplarınız için.

Kesin bilgidir umarım. Servis fiyatlarıda artınca metroyla nasıl olur diye düşünmüştüm. Gerçekten mantıklıymış. Teşekkürler cevaplarınız için.
Rica ederim. Hakikaten ekonomik anlamda çok iyi bir şey abonman. Meraktan soruyorum servise ne kadar ödüyorsunuz?

Rica ederim. Hakikaten ekonomik anlamda çok iyi bir şey abonman. Meraktan soruyorum servise ne kadar ödüyorsunuz?
Servise aylık 800 liraya yakın ödüyorduk. Galiba 1000 liraya çıkmış servis ücreti en son babam demişti.

Hocam bir soru daha sorucam. Benim istanbul kartımda şuan 12 lira var. Abonman alırsam o paraya ne olucak?

Son düzenleme:
Hocam bir soru daha soracağım. Benim istanbul kartımda şu an 12 lira var. Abonman alırsam o paraya ne olacak?
O 12 lira kartın içinde bakiye olarak kalır. İstanbulkart geçen herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.
Servise aylık 800 liraya yakın ödüyorduk. Galiba 1000 liraya çıkmış servis ücreti en son babam demişti.
Aylık 860 lira tasarruf yapmış olacaksınız. İyi, hayırlı olsun o halde.

Yeni konular

Geri
Yukarı