İstanbulkart kırıldı

ahmettt077

Decapat
İstanbulkart'ım kırıldı ve basamıyorum yani kırık olduğu için geçmiyor. 1 hafta boyunca sınavım var, ne yapmam gerekiyor? Nereden yeni başvuru yapacağımı bile bilmiyorum, beni aydınlatır mısınız?

İstanbulkart'ım kırıldı ve basamıyorum yani kırık olduğu için geçmiyor. 1 hafta boyunca sınavım var, ne yapmam gerekiyor? Nereden yeni başvuru yapacağımı bile bilmiyorum, beni aydınlatır mısınız?

İstanbulkart uygulamasından sanal olarak kullanabilirsin. Aynı şekilde başvurularda oradan yapılıyor.

İstanbulkart Web Buradan yeni kart başvurusu yapabilirsiniz ama önce kullandığınız kartı iptal etmeniz gerekebilir. Ayrıca yeni kartınız gelene kadar İstanbulkart Mobil uygulaması üzerinden QR Kod ile kartınızı kullanabilirsiniz.

Bu siteden yapabilirsin veya İstanbulkart başvuru merkezlerinden birine gidip yeni kart talep etmen gerekiyor.
Yanlış bilgi vermeyelim İstanbulkart Başvuru merkezleri artık öğrenci kartlarına başvuru işlemlerinde işlem yapmıyor hiçbirisi. Online olarak yapılması zorunlu.

Geri
Yukarı