İstanbul'un Kar İçin Önlemleri Neden Yetersizdi?

İBB başkanı cocuğu kokeini Venezuela'ya mı taşıdı savunma mı? Anlayamadım da malum partinin akrabasıda kumar masalarında paraları yemesi ayrıca İBB'nin calışma vidoeları var Twitter'da aratıp bulabilirsiniz.

Bak güzel Abdulhamitim, anlamadığın şey şu, kar 3 gün aralıksız yağdı. Tam eridi dendi çalışmalar başlandı saat 4 de Vortex oluştu tipi oldu İstanbul'da. Olayların bire bir içinde olan biri olarak söylüyorum sizin yaptığınız sadece karalama politikası ve gündem değişmekten başka bir şey değil.

Halen daha bu cümleyi nasıl kurabiliyorsunuz anlam veremiyorum 20 saat aralıksız fırtına şeklinde yağan 2 saatte 4-5 cm boy atan bir olaydan bahsediyoruz? Neyse kime ne anlatıyorum gerçekten.

İstanbul valisi biliyor ama ertesi gün öğlen 13:00'a kadar sivil araçları trafiğe çıkma yasağı getirmeyi. Onu bilen önceden önlem aldıramıyor mu? :D
Çok komiksin. Neyse bir şey demeyeceğim.

Tabii ki de mevzu bu değil bu cümle senin benim yazdığım onca şeyden cımbızla seçtiğin bir şey. Ben konuyu ve savunmalarımı zaten yapmışım sadece sizin karalamaya çalıştığınız ve yüceltmeye çalıştığınız mübtezellerin ne halde olduğundan birer örnek verdim :)

Tabii ki de mevzu bu değil bu cümle senin benim yazdığım onca şeyden cımbızla seçtiğin bir şey. Ben konuyu ve savunmalarımı zaten yapmışım sadece sizin karalamaya çalıştığınız ve yüceltmeye çalıştığınız mübtezellerin ne halde olduğundan birer örnek verdim :)
Tüm mesajına cevap verdim. Cımbızla seçmedim. Çarpıtma. Karalama yapmadım. Olan şeyi söyleyip eleştiri yaptım. Eleştirmek de karalamak oldu.

1. Olarak bulamazsınız çünkü böyle saçma bir açıklama kimse tarafından yapılmadı.

2. Olarak gözünüzle görmediğiniz için böyle yorum yapabiliyor olabilirsiniz fakat binlerce İBB ve Belediye personeli 3 gündür aralıksız çalışıyor insanların hakkını emeğini yemeyin.

Balıkçı konusuna gelecek olursak 19 saat içerisinde adam haftalar öncesinden rezerve ettiği restorana gidip 1 saat yemek yiyip çıkıyor.
Eski İBB Başkanının çocuğunun tonlarca kokoini venezuelaya taşıması dikkatinizi çekmiyor da balık ekmek yemesi mi dikkatinizi çekiyor?

Burada bütün sorun eğitimsiz halk. Yoldaki araçların %80'i kar lastiği ve zinciri olmayan aptallardan oluşuyor. Devlet valilikler belediyeler uyarılarını yaptı ama ona ramen insanlar sivil araçlarla yollara döküldü ve bütün trafiği felç ettiler.

Anlamadığınız şey zaten araçlar tarafından felç edilmiş bir trafiğin belediye araçları aracılığı ile açılmasının pek mümkün olmadığı ve bu denli şiddetli kar yağışında istediğin kadar tuz dök nafile olduğu.

Aynısı AKP yönetimi İstanbul'da olsaydı, yine sorun eğitimsiz halk derdiniz umarım.

Aynısı AKP yönetimi İstanbul'da olsaydı, yine sorun eğitimsiz halk derdiniz umarım.
Yolların kitlenip uyarılara ramen lastik, zincir takmayıp toplu taşıma kullanmayıp özel aracıyla otobanda 20 saat mahsur kalan insanlar eğitimsiz ve aklı beş karış insanlardır emin olun bunun partiyle vesaire bir ilgisi yok.

Rahat olun AKP dönemindeki İstanbul'da sırf üniversiteyi protesto ettik diye ters kelepçe de yedim ben.

Konuda farklı mesajlar yazılmış özellikle tuz konusunda bir iki cümle söylemek isterim. Kar yağışı durmadan tuzlama çalışması yapılmaz. Yapılırsa zaten üstüne tekrar kar yağdığından bir etkisi kalmaz fuzuli israf yani. Kim ne açıklamış ne yapmış çok da umurumda değil açıkçası. Bir an önce problemin giderilmesi önemli olan.

Konuda farklı mesajlar yazılmış özellikle tuz konusunda bir iki cümle söylemek isterim. Kar yağışı durmadan tuzlama çalışması yapılmaz. Yapılırsa zaten üstüne tekrar kar yağdığından bir etkisi kalmaz fuzuli israf yani. Kim ne açıklamış ne yapmış çok da umurumda değil açıkçası. Bir an önce problemin giderilmesi önemli olan.
Boşuna anlatıyorsun dostum bunlarda ne kimya ne biyoloji ne de fizik kavramı mevcut bir bellemişler tuz da tuz. Kuru erzak makarnaya oy veren topluluktan başka bir şey beklenmez.

Geri
Yukarı