İstanbul'un yaşanılabilecek yerleri

Ben Bağcılar'da 100.Yıl Semtinde yaşıyorum ve inanın Bağcılar dedikleri gibi değil tabi her semt için bu geçerli değil fakat kitabı kapağına göre yargılamak saçma olur her türlü ulaşımn yöntemi var öyle metrobüs yada Marmaray durağı yok ama ulaşımı çok kolaydır kira yada ev fiyatları semte göre değişebilir ama Bağcılar güzel yerdir eskisi gibi değildir.

İstanbulda o fiyata ancak Tuzla gibi yerlerde ev bulunabilir. Ümraniye pahalı değil ise oralara da göz atın derim.
Kendimi bildim bileli, İstanbul'a hiç alışamadım..
İzmirliyim diye mi bilmiyorum ama, en iyi şehir İzmir be aga :) kocaman bir şehirde trafik sorunu yaşamıyorsun, ulaşım Türkiye'nin en iyisi. Sebebi ise adamların sistemi baya iyi yapmış olması, örneğin ilçeler arası yolculuk için İzban tercih edilir veya benzeri araçlar. İlçenin içi ise metrobüs ve otobüs.

Pendik tercih edilebilir, aslında genele bakarsak evet direkt tercih edilemez, İstanbul'un çok daha iyi semtleri var ama o bütçe ile en oturulası yerlerden biridir, yenişehir mahallesi olarak anılan kısım izole bir alan gibi Pendik'in diğer bölümlerine göre, daha gelişmiş bir yer. Maltepe'de tercih edilebilir ancak bütçeyi biraz daha arttırmak gerek. Avrupa yakasında o fiyata oturmak mantıksız, gereksiz bir kalabalık var zaten üstüne o fiyata anadolu yakasında çok daha iyi bir dairede oturabilirsiniz.
Dostum Pendik de kız yoğunluğu çok değil mi? Bak bu yüzden oraya gidebilirim. (!) :D
İstanbulda o fiyata ancak Tuzla gibi yerlerde ev bulunabilir. Ümraniye pahalı değil ise oralara da göz atın derim.
Kendimi bildim bileli, İstanbul'a hiç alışamadım..
İzmirliyim diye mi bilmiyorum ama, en iyi şehir İzmir be aga :) kocaman bir şehirde trafik sorunu yaşamıyorsun, ulaşım Türkiye'nin en iyisi. Sebebi ise adamların sistemi baya iyi yapmış olması, örneğin ilçeler arası yolculuk için İzban tercih edilir veya benzeri araçlar. İlçenin içi ise metrobüs ve otobüs.
Çünkü İzmir'i senelerdir ... partisi yönetiyor. :D 🥰

İstanbul'un en iyi yeri neresi biliyor musun? İstanbul'un dışı.
Konumuzun dışında olucak ama: Konya nasıldır? Gelecekte Konya'ya taşınmayı düşünüyorum da.
Konya gelişen bir şehir, tek eksiği Ankara gibi deniz.
Ben Bağcılar'da 100.Yıl Semtinde yaşıyorum ve inanın Bağcılar dedikleri gibi değil tabi her semt için bu geçerli değil fakat kitabı kapağına göre yargılamak saçma olur her türlü ulaşımn yöntemi var öyle metrobüs yada Marmaray durağı yok ama ulaşımı çok kolaydır kira yada ev fiyatları semte göre değişebilir ama Bağcılar güzel yerdir eskisi gibi değildir.
Hiç Bağcılar'a gelmedim. Umarım güzel bir yerdir. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı