İşte karşınızda BİM fırsatçıları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence gayet normal. Bunun adı fırsatçılık değil ticari zekadır. Dünyanın öbür ucuna gitsende böyle.
Gayet normal? Onca ihtiyacı olan insanlara değilde, böyle fırsatçı insanlara gitti maalesef ki. Ticari zeka ile alakası bile yok. Gidip ürün ayırttırıp, bimde yakını olan arkadaşların satış tarihinden önce alması tamamı ile haktır.

@baristahtasiz Sizi çok iyi anlıyorum ama siz de kuralları anlamalıydınız. İyi bilirdik sizi. :D

Gayet normal? Onca ihtiyacı olan insanlara değilde, böyle fırsatçı insanlara gitti maalesef ki. Ticari zeka ile alakası bile yok. Gidip ürün ayırttırıp, BİM'de yakını olan arkadaşların satış tarihinden önce alması tamamı ile haktır.

Geri kalmış düşünce yapılarında normal bir durum. Anlamazlar, anlayamazlar. Fırsatçılık, hile, hurda vs gayet normal geliyor bazılarına maalesef.

Bana aynı ürünü mü satıyor? Şaka mısınız acaba? Ondan bekleyen kim ki? Ürünü arz edenden ben alacağım zaten. Beklemesi de bir şeyi değiştirmez. Bekleme sebebi zaten fırsatçılık yapmak. Sizin ya da benim alacağım bir şeye göz koyuyor ve bundan faydalanma amacı güdüyor. Sen markette elini rafa attığında "bir dakkaaaa" dedikten sonra hepsini alıp sana komisyonlar mı satıyorlar? O durum çok mu normal olurdu? :D Fırsatçılığı aklama çabasına girmeyin hiç. Ya muhakeme yeteneğiniz zayıf ya da onlardan birisinizdir.
Peki haklısınız.

@baristahtasiz sizi çok iyi anlıyorum ama siz de kuralları anlamalıydınız. İyi bilirdik sizi. :D.

Sürpriz bozanda edince bir şey olmuyordu sanırım bir kez sormuştum sürpriz bozanla edebilirsin demişlerdi :( neyse inşallah sürpriz bozanla sıkıntı olmaz deneyelim görelim olursa çekeriz cezamızı :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı